مپ

5 تا از بهترین مپ های ترسناک ماینکرافت 2023

سلام خدمت تمامی ماینکرافت پلیر های عزیز، همراه شما هستیم با معرفی ۵ مپ فوق العاده ترسناک ماینکرافت. اگر از ان دسته از افرادی هستید که دگرگونی و تغییرات را دوست دارید، پیشنهاد ما به شما این است که مپ های ماینکرافت را امتحان کنید. این مپ ها به شما اجازه میدهد که وارد یک دنیای جدیدی از ماینکرافت بشوید و آن را کشف کنید.

تبلیغات

POISON 2.0

picture
تصویر مپ POISON 2.0

روستاییان مفیدترین ماب های دوستانه در ماینکرافت هستند. آنها به بازیکنان مزایای زیادی از جمله لوت و معاملات می دهند. اما این مپ روستاییان را به یکی از شیطانی ترین ماب های ماینکرافت تبدیل میکند.تمام روستاها به طور کامل بازسازی شده اند و ساختارهای جدیدی برای کاوش وجود دارد.

Herobrine’s Mansion

maxresdefault 587b l5ew
تصویر مپ Herobrine’s Mansion

مپ عمارت هیروبراین یکی از مپ های بسیار قدیمی است این مپ در نوامبر 2012 توسط Hypixel ایجاد و منتشر شدهاین مپ افسانه ای ترسناک کلاسیک، خاطرات ترسناک و در عین حال دوست داشتنی است. این مپ میتواند برای بسیاری از بازیکنان کهنه کار تجربه خوبی باشد.

Beware

beware psychological horror map in minecraft 1bd5 5hk
تصویر مپ Beware

این مپ یک مپ با موضوع “وحشت روانی” است که کمی با ترسناک معمولی متفاوت است. این یک داستان جذاب است که در آن بازیکنان در یک دهکده گیر می‌کنند و باید سرنخ‌هایی را از مکالمه تلفنی با همسرشان پیدا کنند که در نهایت آنها را به مسیری تاریک و خطرناک هدایت می‌کند.

تبلیغات

Abandoned City

minecraft abandoned city
تصویر مپ Abandoned City

این مپ یک مپ عالی برای افرادی است که مپ های ترسناک با خط داستانی را دوست دارند! این بار وظیفه شما کاوش در Wedsington است، مکانی که ظروف حاوی مایعات شیمیایی در آن نگهداری می شود. این میدان شهر مرموز و شوم را می توان به صورت تکی یا با دوستتان بازی کنید.

Into The Depths

minecraft into the depths horror map afde 081a
تصویر مپ Into The Depths

این مپ یک مپ الهام گرفته از Silent Hill است که هدف آن به تصویر کشیدن خزنده روانی سریال است. در این نقشه تاریک و ترسناک، بازیکنان نقش یک محکوم فراری را بر عهده می‌گیرند که در آن منطقه سرگردان شده و توسط موجودات خطرناک تعقیب می‌شود.

تمامی این مپ ها برای نسخه جاوا ادیشن ماینکرافت است!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا