1.20ماینکرافتمود و ادان

دانلود مود قفل کردن چست ماینکرفت بدراک ادیشن

minecraft addon safe storage

مود قفل کردن چست ماینکرفت (Safe Storage) امنیت چست و آیتم‌های شما را افزایش می‌دهد. شما می‌توانید رمزهای شخصی‌سازی‌شده‌ای برای قفل کردن چست‌هایتان تنظیم کنید و از دسترسی غیرمجاز جلوگیری کنید. چست‌های قفل‌شده در برابر دزدیدن و انفجارها مقاوم‌اند و حفاظت بی‌نظیری برای آیتم‌های شما فراهم می‌کنند. با Safe Storage، می‌توانید از آیتم‌های خود محافظت کنید و با آرامش خاطر بازی کنید، زیرا می‌دانید که آیتم‌های شما توسط رمز‌های قوی محافظت می‌شوند.

تبلیغات

توضیحات

چست‌هایی که می‌توان قفل کرد شامل چست، چست تله‌ای(trapped chest)، بَرِل، دراپر، دیسپنسر و شالکر باکس هستند. برای قفل کردن چست‌ها، ترپ وایر(tripwire) را به نام ‘locker’ (بدون توجه به حروف بزرگ و کوچک) تغییر نام دهید و از آن برای چست‌هایی که می‌خواهید ایمن کنید، استفاده کنید. سپس یک UI قفل کردن چسن ظاهر خواهد شد.

مود قفل کردن چست ماینکرفت

یک رمز عبور (password) ایجاد کنید و دکمه send را بزنید تا قفل شود. رمز عبوری که باید ایجاد کنید باید حداقل ۵ عدد یا کلمه داشته باشد. پس از قفل شدن، پلیری که آن را قفل کرده است صاحب آن خواهد شد. همچنین بعد از قفل شدن دیگر قابل کندن نخواهد شد. و حتی از هر نوع انفجاری مقاوم میشوند.

یک چست قفل شده توسط پلیر می‌خواهد که ابتدا یک رمز عبور وارد کنند تا بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. حالت باز شده فقط برای ۵ ثانیه باقی خواهد ماند، و میتوانید دسترسی پیدا کنید قبل از اینکه به طور خودکار دوباره قفل شود. اما نگران نباشید، در حالی که شما در حال دسترسی به آن هستید و قفل است، مزاحمتی برای شما ایجاد نخواهد شد.

تبلیغات

برای تغییر رمز چست قفل شده، نام tripwire را به ‘Editor’ تغییر دهید (بدون توجه به بزرگی یا کوچکی حروف) و از آن برای چست که می‌خواهید ویرایش کنید استفاده کنید، سپس UI برای تغییر دادن ظاهر خواهد شد.

آیا رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ نگران نباشید، صاحب آن می‌تواند با استفاده از tripwire، آن را به ‘retriever’ تغییر نام دهد (بدون توجه به بزرگی یا کوچکی حروف) و از آن برای چست‌هایی که می‌خواهید رمز عبور را بازیابی کنید استفاده کند، و رمز عبور برای شما نمایش داده خواهد شد.

توجه: بازیکنی که رمز عبور را برای محفظه تنظیم می‌کند، صاحب آن است و فقط صاحب اجازه بازیابی رمز عبور را دارد. یادتان باشد Beta API را فعال کرده باشید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا