اخباراخبار بازی

گرگ های جدید به ماینکرفت اضافه می‌شوند

در آخرین اپدیت “ماینکرفت” بازیکنان شاهد اضافه شدن ویژگی‌ها و ماب‌های جدید و هیجان‌انگیزی به این بازی خواهند بود. استودیوی “موجانگ” اخیرا اعلام کرده است که هشت نوع جدید از گرگ‌ها به بازی افزوده خواهند شد که بدون شک یکی از بهترین اپدیت‌های “ماینکرفت” به شمار می‌رود.

تبلیغات

بازیکنان اکنون قادر خواهند بود گرگ‌ها را اهلی کرده و در کاوش بایوم‌های متفاوت به همراه داشته باشند. این اپدیت کوچک، تنوع نژادهای گرگ را به بازی اضافه می‌کند که پیش از این فقط یک نوع گرگ در تمام بایوم‌ها وجود داشت.

گرگ های جدید ماینکرفت

گرگ های جدید ماینکرفت
تصویر گرگ های جدید ماینکرفت

با انتشار اپدیت، بازیکنان شاهد انواع مختلف گرگ‌ها در بایوم‌های متفاوت خواهند بود. این ویژگی جدید به گونه‌ای طراحی شده است که تنوع مشخصی را بر اساس بایومی که گرگ‌ها در آن اسپاون می‌شوند، ارائه می‌دهد. مجموعاً هشت نوع گرگ‌ وجود دارد که شامل گرگ روشن، گرگ جنگلی، گرگ خاکستری، گرگ سیاه، گرگ زنگاری و بسیاری دیگر می‌شود.

تغییرات محدود به ظاهر نبوده و نرخ اسپاون نیز تغییر کرده است. به عنوان مثال، گرگ روشن در بایوم تایگا با اندازه گله‌ای از چهار عدد یافت می‌شود. این بدان معناست که بازیکنان معمولاً چهار گرگ روشن را در یک گله خواهند یافت. اما نوع دیگری از گرگ، گرگ لکه‌دار، در بایوم صحرای ساوانا با اندازه گله‌ای از چهار تا هشت عدد یافت می‌شود.

تبلیغات

تنوع در تکسچر و اندازه گله این ویژگی را بسیار هیجان‌انگیزتر می‌کند. با توانایی رنگ‌آمیزی زره گرگ برای سفارشی‌سازی، امکانات بی‌پایانی وجود دارد. علاوه بر این تغییرات، بازیکنان اکنون گرگ جنگلی را بیشتر از سایر انواع مشاهده خواهند کرد، زیرا این نوع، نوع غالبی است که در دنیای بیرونی می‌توان یافت. در مقابل، گرگ برفی نادرترین نوع بوده و بازیکنان تنها یک گرگ را خواهند یافت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا