مقالاتمقالات بازی

آموزش ساخت ولف ارمور ماینکرفت

شاید شما هم تجربه کرده باشید که چقدر می‌تواند ناراحت‌کننده باشد وقتی گرگ اهلی‌تان را در ماینکرفت به دلیل یک حادثه یا نبرد با ماب‌ها از دست می‌دهید. این مسئله می‌تواند بخصوص زمانی که حیوان خانگی‌ وفادارتان همراه شما در دنیای بازی بوده است، ناخوشایند باشد. با این حال، اکنون فرصت جدیدی برای محافظت از گرگ‌هایتان در برابر خطرات احتمالی وجود دارد. موجانگ این مشکل را با افزودن ارمور جدیدی که مخصوصاً برای گرگ‌ها طراحی شده است این مشکل را حل کرده، بنابراین ما در اینجا قصد داریم به شما نحوه ساخت ولف ارمور را در ماینکرفت را آموزش دهیم.

تبلیغات

آموزش ساخت ولف ارمور

ولف ارمور ماینکرفت
تصویر ولف ارمور ماینکرفت

همراه با به‌روزرسانی جدید، موجانگ یک ماب جدید به نام آرمادیلو را معرفی کرد که در رأی‌گیری ماب‌های ماینکرفت لایو برنده شد. این ماب دقیقاً چیزی است که ما برای ساخت ارمور برای دوست چهارپای شما نیاز داریم. پس، برای ساخت ولف ارمور، باید این مراحل را دنبال کنید:

ساختن براش

ابتدا، شما باید برای شروع 2 عدد براش بسازید. برای این کار، به منابع و اقلام زیر نیاز دارید:

  • 2 پر
  • 2 چوب
  • 2 کاپر

زمانی که منابع را جمع‌آوری کردید، به کرفتینگ تیبل خود بروید و اقلام را همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است، قرار دهید.

تبلیغات

رفتن به بایوم ساوانا

در ادامه، شما باید بایوم ساوانا را در بازی پیدا کنید. اگر در این کار مشکل دارید، می‌توانید از دستور زیر استفاده کنید:

/locate biome minecraft:savanna_plateau

پس از آن، مختصات نزدیک‌ترین بایوم ساوانا در چت ظاهر می‌شود و شما فقط کافی است، با دستور /tp به ان مکان منتقل شوید.

پیدا کردن ارمادیلو

در مرحله بعد، شما باید به دنبال یافتن ماب جدیدی به نام آرمادیلو باشید. آن‌ها معمولاً به صورت گروهی اسپاون می‌شوند، اما تنها در بایوم ساوانا، پس دقت کنید.

دریافت Armadillo Scute

مرحله بعد، جمع‌آوری Armadillo Scute است. دو روش برای جمع‌آوری این آیتم وجود دارد:

  • صبر کردن – آرمادیلو مانند مرغ، هر 5 تا 10 دقیقه یک بار Armadillo Scute رها می‌کند.
  • استفاده از براش – به سادگی با استفاده از براش، Armadillo Scute را جمع‌آوری کنید.


استفاده از براش بسیار کارآمدتر و سریع‌تر خواهد بود. اما به خاطر داشته باشید که یک براش تنها برای ۴ تا ۵ Armadillo Scute کافی است. اما اگر ۲ براش بسازید، مطمئناً هیچ مشکلی نخواهید داشت.

علاوه بر این، اگر به ساخت فارم علاقه دارید، باید بدانید که این فرآیند می‌تواند با استفاده از دیسپنسر خودکار شود، هرچند که این کار چندان معنایی ندارد، زیرا ولف ارمور دوامی ندارد، به عبارت دیگر، غیرقابل شکستن است.

ساخت ولف ارمور

اموزش ساخت ولف ارمور ماینکرفت
اموزش ساخت ولف ارمور ماینکرفت

و در نهایت، می‌توانید به کرفتینگ تیبل بازگردید و با استفاده از کتاب ساخت و ساز یا به سادگی چیدمان را همانطور که در اسکرین‌شات بالا نشان داده شده است، ولف ارمور را بسازید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا