مقالاتمقالات بازی

کمیاب ترین گرگ ماینکرفت کدام است؟

در آخرین اپدیت ماینکرفت با نسخه 1.20.5، بازیکنان شاهد اضافه شدن هشت نوع جدید از گرگ‌ها به این بازی محبوب بودند. این گرگ‌ها که جزو محبوب‌ترین ماب‌ها در ماینکرفت هستند، پس از رام کردن، به یادگار دوست‌داشتنی واقعی تبدیل می‌شوند.

تبلیغات

اگرچه رفتار اصلی گرگ‌ها تغییری نکرده است، اما اضافه شدن گرگ های جدید، عمق بیشتری به بازی افزوده است. جالب است بدانید که مکانیزم اسپاون هر نوع از گرگ‌ها به بایومی که در آن زندگی می‌کنند، بستگی دارد.

کمیاب ترین گرگ ماینکرفت

در آخرین نسخه از بازی ماینکرفت، نه گرگ وجود دارد، از جمله گرگ سفید اصلی. در اینجا می‌توانید لیست گرگ‌ها را در ماینکرفت مشاهده کنید:

  • Pale wolf
  • Woods wolf
  • Ashen wolf
  • Black wolf
  • Chestnut wolf
  • Rusty wolf
  • Spotted wolf
  • Striped wolf
  • Snowy wolf

بین این نه نوع گرگ ماینکرفت، گرگ برفی به عنوان نادرترین گرگ شناخته می‌شود، چرا که در بایوم گروو و به تنهایی اسپاون می‌شود. این گرگ قهوه‌ای رنگ، پوشش ضخیمی دارد که به نظر می‌رسد برای زنده ماندن در سرمای کوه‌ها تطبیق یافته است.

تبلیغات

همچنین، گرگ‌های خاکستری، سیاه، قهوه‌ای، سفید کمرنگ، زنگ‌زده و جنگلی به عنوان دومین گرگ‌های نادر شناخته می‌شوند، چون همه آنها در گروه‌های دو تا چهارتایی اسپاون می‌شوند. گرگ‌های لکه‌دار و راه‌راه، بر اساس اندازه گروه، شایع‌ترین انواع هستند که گروه‌هایی تا هشت گرگ دارند.

ویژگی گرگ ها در ماینکرفت

گرگ های ماینکرفت
تصویر گرگ های ماینکرفت

همراه با این اپدیت، توسعه‌دهندگان زره گرگ‌ها را نیز معرفی کردند که باعث شد اپدیت 1.20.5 ماینکرفت مورد علاقه دوست‌داران حیوانات خانگی قرار گیرد، چرا که همراهانشان نه تنها به دلیل وجود انواع مختلف شخصیت بیشتری پیدا کردند بلکه با زره نیز در برابر آسیب مقاوم‌تر شدند.

زره گرگ قابل ساخت است و برای ساخت ان تنها ماده مورد نیاز، پولک‌های آرمادیلو، برای بازیکنانی که چند عدد برس دارند، آسان است. زیرا آرمادیلوها به طور نامحدود پولک‌های خود را هنگام برس خوردن توسط بازیکن رها می‌کنند. تنها نکته قابل توجه این است که این فرآیند بر دوام برس‌ها بسیار سخت است، بنابراین بازیکنان به تعداد زیادی برس نیاز خواهند داشت.

زره‌های گرگ ماینکرفت نه تنها محافظت بهتری ارائه می‌دهند بلکه به بازیکنان امکان سفارشی‌سازی آنها را نیز می‌دهند. آنها می‌توانند زره همراه وفادار خود را با هر رنگی که دوست دارند، رنگ‌آمیزی کنند. تنها ایتم مورد نیاز برای این کار، رنگ است.

برای رنگ‌آمیزی زره، بازیکنان فقط باید زره و رنگ دلخواه خود را در کرفتینگ تیبل قرار دهند و زره رنگی گرگ را جمع‌آوری کنند. با وجود این اپدیت، فرآیند رام کردن گرگ‌ها تغییری نکرده است. بازیکنان همچنان باید چندین بار به گرگ وحشی استخوان بدهند تا آن را به حیوان خانگی خود تبدیل کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا