اخباراخبار سینما

چهار احساس جدید انیمیشن “Inside Out 2” معرفی شد

پیکسار اخیراً تریلر جدیدی از “Inside Out 2” را منتشر کرده و صداپیشگان چهار احساس جدید را معرفی کرده است. این فیلم آینده، مخاطبان را دوباره با رایلی و احساسات متعددش: شادی، غم، انزجار، ترس و خشم همراه می‌کند. به آنها حداقل یک احساس جدید تایید شده، اضطراب با بازی مایا هاوک، اضافه شده است. در نوامبر 2023، پیکسار اولین تریلر “Inside Out 2” را منتشر کرد که نه تنها اضطراب را معرفی کرد، بلکه پیشنهاد داد که احساسات جدید دیگری نیز ممکن است در دنباله ظاهر شوند.

تبلیغات

پیکسار در تریلر جدید “Inside Out 2″، اسامی صداپیشگان چهار احساس جدید را فاش کرده است. این چهار احساس شامل اضطراب، حسادت، بی‌علاقگی و خجالت خواهند بود. علاوه بر هاوک به عنوان اضطراب، احساسات اضافی توسط آیو ادبیری (حسادت)، آدل اکسارکوپولوس (بی‌علاقگی) و پل والتر هاوزر (خجالت) ایفای نقش خواهند کرد. در تریلر، این احساسات به تدریج معرفی می‌شوند در حالی که احساسات اصلی: شادی، غم، انزجار، ترس و خشم، کنار زده و “در بطری فرو می‌روند” تا جای خود را به احساسات جدید و طوفانی بدهند.

شخصیت های جدید “Inside Out 2” چه کسانی هستند؟

“Inside Out 2” تغییرات قابل توجهی در ترکیب بازیگران نسبت به فیلم اول داشته است. برای شروع، احساسات ترس و انزجار توسط تونی هیل و لیزا لاپیرا جایگزین شده‌اند، پس از آنکه قبلاً توسط بیل هیدر و میندی کالینگ ایفای نقش شده بودند. این جایگزینی‌ها به دلیل اختلاف قراردادهای گزارش‌شده بین هیدر، کالینگ و استودیو بوده، زیرا بازیگران از تفاوت دستمزد بین خود و بازیگر نقش شادی، ایمی پوهلر، شکایت داشتند.

پیکسار توضیحات جدیدی برای شخصیت‌های اضافی منتشر کرده است. حسادت به عنوان کسی توصیف شده که “ممکن است کوچک باشد اما دقیقاً می‌داند چه می‌خواهد.” بی‌علاقگی “اصلاً اهمیتی نمی‌دهد” و “با چشم‌غلت زدن به خوبی تمرین شده، خسته و بی‌حال است”، و به شخصیت رایلی “بی‌اهمیتی نوجوانی” اضافه می‌کند. از طرف دیگر، خجالت “دوست دارد پایین بماند” حتی اگر این کار برای این مرد قوی با پوست صورتی روشن “آسان نیست.”

تبلیغات

از آنچه در تریلر “Inside Out 2” به نظر می‌رسد، احساسات جدید دینامیک جالبی به دنباله مورد انتظار اضافه خواهند کرد. همزمان با تجربه بلوغ و ناراحتی‌های هورمونی دوران نوجوانی توسط رایلی، احساسات او در تضاد و سرکوب قرار می‌گیرند. این، سفر جالبی را برای احساسات انسان‌نما ایجاد خواهد کرد زیرا آنها این چالش‌ها را از طریق ماجراجویی‌هایشان در مغز رایلی تصویرسازی می‌کنند.

منبع
ScreenRant
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا