اخبار سینما

مدت زمان انیمیشن پاندای کونگ‌فو‌کار 4

دومین انیمیشن طولانی مجموعه‌ پاندای کونگ‌فو‌کار

با اینکه دریم‌ورکز در ارائه تعداد تریلرهای “پاندای کونگ‌فو‌کار 4” خیلی سخاوتمند نبوده است – تاکنون تنها یک تریلر دیده‌ایم و فیلم تنها حدود یک ماه دیگر تا اکرانش باقی مانده – خبرهای مهمی از طریق فندانگو برای طرفداران این مجموعه منتشر شده است. این پلتفرم فروش بلیط سینما، عنوان فیلم را در دیتابیس خود ثبت کرده و همراه با آن مدت زمان نهایی فیلم را اعلام کرده است: 94 دقیقه، یا یک ساعت و سی و چهار دقیقه.

تبلیغات

این امر “پاندای کونگ‌فو‌کار 4” را به دومین قسمت طولانی‌ در این مجموعه تبدیل می‌کند، تنها یک دقیقه کوتاه‌تر از “پاندای کونگ‌فو‌کار 3”. علاوه بر این، این مدت زمان، هماهنگی هر قسمت از مجموعه را حفظ می‌کند، با قسمت‌هایی که تقریباً طول یکسانی دارند. اگرچه این مدت زمان ممکن است برای طرفداران پس از انتظار هشت ساله کم به نظر برسد، نباید فراموش کرد که مجموعه “پاندای کونگ‌فو‌کار” همچنان به کودکان معطوف است و استودیوها باید مدت توجه آن‌ها را در نظر بگیرند.

wp 17068203376604525633079606769506
تصویر انیمیشن پاندای کونگ‌فو‌کار 4

قطعاً، همه طرفداران “پاندای کونگ‌فو‌کار” کودک نیستند: کودکانی که اولین فیلم را در سینماها دیده‌اند، حالا شانزده سال بزرگ‌تر شده‌اند و بعضی از آن‌ها حتی فرزندان خود را برای دیدن ماجراجویی‌های پو (صداپیشگی شده توسط جک بلک) و دوستانش برای اولین بار به سینما خواهند برد. در هر صورت، مدت زمان مناسب “پاندای کونگ‌فو‌کار 4” تضمین می‌کند که والدین و کودکان در سینما وقت خوبی را خواهند گذراند.

تبلیغات

منبع
Collider
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا