1.191.20ماینکرافتمود و ادان

دانلود مود دوربین مداربسته ماینکرفت بدراک ادیشن

minecraft addon security cameras

مود دوربین مداربسته (نسخه‌های 1.20 و 1.19)، تزئینات کاربردی را به جهان ماینکرفت شما می‌افزاید. این مجموعه شامل یخچال، دستگاه قهوه‌ساز، توستر، مایکروویو و… است. مبلمان‌های موجود نه تنها کاربردی هستند بلکه به راحتی قابل استفاده می‌باشند و با تکسچر جدید بازطراحی شده‌اند، این مبلمان به طور قطع در خانه‌ی شما به خوبی جای خواهند گرفت.

تبلیغات
دوربین مداربسته ماینکرفت
تصویر مود دوربین مداربسته ماینکرفت

امکانات

با مبلمان مدرن ما، لمسی مدرن و واقع‌گرایانه به خانه‌تان بیفزایید. برخی از مبلمان‌ها واقعاً کار می‌کنند. این افزونه هنوز در حال تکمیل است.

  • قهوه ساز

ابتدا یک دانه کاکائو پیدا کنید تا قهوه‌ساز را با قهوه پر کنید. سپس با یک سنگ کوارتز یک فنجان درست کنید و با قهوه‌ساز را روشن کنید. فنجان شما با قهوه پر خواهد شد و سپس از قهوه‌تان لذت ببرید.

  • ماکروویو

گوشت خام را درون مایکروویو قرار دهید. مایکروویو آن را در حدود ۳ ثانیه پخته و به شما یک استیک مایکروویویی می‌دهد که ۳تا۵ بار غذا را پر میکند.

تبلیغات
  • تستر

ابتدا نان خرد شده درست کنید. فقط با یک نان معمولی در موجودی خود بسازید. سپس آن را روی توستر قرار دهید. نان توست ساده آماده است.

  • فن سقفی

فن سقفی یک چراغ دارد که می‌توانید با کلیک راست( و در بدراک با یک کلیک) روشن و خاموش کنید و می‌توانید فن را با یک کلیک راست روی آن روشن و خاموش کنید.

  • اسپیکر

شما واقعا می توانید روی آن موسیقی پخش کنید! آن را هر جایی که می خواهید قرار دهید و برای رفتن به آهنگ بعدی روی آن ضربه بزنید و برای رفتن به آهنگ قبلی روی آن ضربه بزنید. لطفا توجه داشته باشید که برای کار کردن آن باید بسته های آهنگ را دانلود کنید.

  • تلویزیون

تلویزیون از پیچیده ترین سیستم برای کار کردن استفاده می کند. در حال حاضر چون ممکن است اشکالاتی داشته باشد، دستور ساخت آن وجود ندارد. اما اگر به آن نیاز زیادی دارید، فقط آن را از کریتیو بیرون بکشید و قرار دهید. می تواند تا 4 کانال تلویزیونی زیبا را نمایش دهد.

  • دوربین امنیتی

این سیستم دوربین امنیتی جدید و پیچیده به شما اجازه می دهد تا دوربین های امنیتی را قرار دهید و از آنها استفاده کنید. فقط تا 20 دوربین را هر جایی که می خواهید بگذارید، سپس از مانیتور دوربین برای بررسی آنها استفاده کنید. وقتی وارد حالت دوربین شدید، راست کلیک کنید یا دکمه دوربین بعدی را فشار دهید تا بین دوربین ها حرکت کنید. برای خارج شدن از دوربین، پرش کنید یا حرکت کنید

نصب

آموزش نصب مود در ماینکرافت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا