مقالاتمقالات بازی

همه چیز درباره والت ماینکرفت


آپدیت ماینکرفت 1.21 در راه است، و صبر کردن برای آن پس از آخرین اعلامیه تیم موجانگ سخت‌تر نیز شده است. والت ایتم جدیدی است که به عنوان بخشی از این آپدیت به بازی اضافه خواهد شد. آپدیت ماینکرفت 1.21 تعداد زیادی ایتم جدید را به بازی اضافه خواهد کرد، از جمله آرمادیلو، زره گرگ، استراکچر جدید با نام ترایل چمبر و یک ماب جدید و بسیار چالش‌برانگیز با نام بریز.

تبلیغات

استودیو موجانگ با اعلام اینکه والت و کلید ترایل نیز در آپدیت ماینکرفت 1.21 خواهند بود، بازیکنان را به طور خوشایندی غافلگیر کرد. در ادامه به جزئیات بیشتر در مورد این خبر می‌پردازیم.

والت ماینکرفت
تصویر کلید ترایل و والت ماینکرفت


والت در واقع یک صندوق یا چست است که برای نگهداری ایتم های با ارزش مانند دایموند‌ها، ابزارها و اینچنت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. والت‌ها درست مثل چست‌ها در ترایل چمبر‌‌های ماینکرفت پیدا می‌شوند. اما یک تفاوت اساسی بین والت‌ها و چست‌ها وجود دارد. برخلاف چست‌‌ها که هر کسی می‌تواند آن را باز کند، والت‌‌ها تنها در صورتی قابل باز شدن هستند که بازیکنان کلید ترایل را داشته باشند. بازیکنان باید ابتدا این کلید را پیدا کنند و سپس از آن برای باز کردن والت‌ها و به دست آوردن آیتم های ارزشمند آن استفاده کنند. از اسنپ‌شات منتشر شده توسط موجانگ، به نظر می‌رسد که ایتم‌های درون آنها تصادفی خواهد بود و از پیش تعیین نشده است.

یکی دیگر از ویژگی‌ والت‌ها که آن را از چست‌ها یا هر آیتم ذخیره‌سازی دیگری متفاوت می‌کند، این است که فقط یک بار برای هر بازیکن قابل باز شدن است. یکی از رایج‌ترین معایب بازی ماینکرفت در حالت مولتی پلیر و کاوش در استراکچر‌های خاص این است که نمی‌توان ایتم‌های نادر را بین بازیکنان تقسیم کرد، زیرا فقط یک بازیکن می‌تواند آن را نگه دارد. با این حال، این مورد زمانی که به والت مربوط می‌شود، اتفاق نخواهد افتاد. این به این دلیل است که هر بازیکن می‌تواند یک آیتم تصادفی را از داخل والت‌ها به دست آورد.

تبلیغات

در نظر گرفتن اینکه شکست دادن بریز با دوستان بسیار آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر خواهد بود، اطمینان از اینکه هر بازیکنی بابت تلاش‌های خود چیزی به دست آورد، بسیار منطقی است. نکته دیگری که قابل توجه است، طراحی کلید ترایل و والت است. اولی دارای ساختاری شبیه به جمجمه تاریک با چشمانی نارنجی درخشان است. والت بسیار شبیه به اسپانرها به نظر می‌رسد، اما آیتم درون آن به طور مداوم تغییر می‌کند. این طراحی‌ها ممکن است قبل از انتشار آپدیت ماینکرفت 1.21 تغییر کنند، اما تا به این لحظه، ظاهر بسیار خوبی دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا