مقالاتمقالات بازی

آموزش تعمیر وسایل ماینکرفت

در بازی ماینکرفت، شما معمولاً نیاز به ساخت وسایل‌های جدید دارید زیرا وسایل‌های قدیمی خراب می‌شوند، اما همه افراد نمی‌دانند که وسایل می‌توانند تعمیر شوند. روش‌های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد و ما قصد داریم در مورد هر یک از آن‌ها صحبت کنیم. شما می‌توانید وسایل خود را با استفاده از چندین روش تعمیر کنید. یادگیری این کار مهم است زیرا اغلب به شما در صرفه‌جویی وقت و منابع کمک خواهد کرد.

تبلیغات

آموزش تعمیر وسایل

انویل ماینکرفت
تصویر انویل ماینکرفت

ارمورها، وسایل ها، و سلاح‌ها در بازی ماینکرفت دارای دوام متفاوتی هستند که بستگی به جنس آنها دارند. دوام کلنگ، با شکستن بلوک‌ها، کاهش می‌یابد. چرم کمترین دوام ارمور را دارد، در حالی که ندرایت بالاترین دوام را دارد. بنابراین، برای تعمیر وسایل ها یا سلاح‌های خود، شما به برخی منابع یا شانس، بسته به روشی که انتخاب می‌کنید، نیاز خواهید داشت.

تعمیر ترکیبی

یکی از راه‌ها برای تعمیر وسایل، استفاده از روش تعمیر ترکیبی است که با اضافه کردن هر ماده، ۲۵٪ استحکام به آن بخشیده می‌شود. در این روش، شما می‌توانید از انویل یا Grindstone استفاده کنید، اما در نظر داشته باشید که استفاده از آخری باعث حذف اینچنت‌ها می‌شود.

ترکیب کردن وسایل

این روش شامل استفاده از دو آیتم برای ترکیب قدرت آن‌ها است. به عنوان مثال، اگر دو تبر آهنی که نیمه استفاده شده‌اند را با هم ترکیب کنید، یک وسیله سالم به دست خواهید آورد. شما می‌توانید این کار را با استفاده از انویل یا Grindstone انجام دهید. استفاده از انویل ۱۲٪ به استحکام اضافه می‌کند. هنگام ترکیب کردن وسایل در انویل، اینچنت‌ها منتقل می‌شوند که هزینه‌های اینچنت را افزایش می‌دهد.

تبلیغات

اینچنت مندینگ

سومین و مفیدترین روش، اینچنت مندینگ است که ابزارها را با کسب XP ترمیم می‌کند. استفاده از این آیتم هنگام فعالیت‌های کسب XP به تدریج دوام آن را بدون از دست دادن اینچنت‌ها ترمیم می‌کند. اینچنت مندینگ یک اینچنت مهم است و نمی‌توان آن را مستقیماً روی یک آیتم از طریق اینچنتینگ تیبل اینچنت کرد. شما می‌توانید آن را از لوت چست‌ها، ماهیگیری، حملات یا معامله با روستاییان به دست آورید، با اینکه روستاییان کتابدار بهترین شانس برای معامله اینچنت مندینگ را ارائه می‌دهند.

منبع: gamerant

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا