اخباراخبار سینما

تاریخ اکران انیمیشن “Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 2” مشخص شد

دنیای لاک‌پشت‌های نینجا بار دیگر آماده ماجراجویی است! “Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 2″، دنباله‌ای برای فیلم موفق و پرطرفدار سال گذشته، حالا رسماً تاریخ انتشار خود را دریافت کرده است. این فیلم که بر اساس شخصیت‌های خلق‌شده توسط پیتر لرد و کوین ایستمن است، با کارگردانی جف رو، سال گذشته به سینماها آمد و هم از نظر نقدها و هم فروش، موفقیت قابل توجهی کسب کرد.

تبلیغات

بنا به گزارش “Variety”، تاریخ انتشار “Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 2” برای ۹ اکتبر ۲۰۲۶ تعیین شده است. همچنین تایید شده که جف رو برای کارگردانی دنباله به این پروژه بازخواهد گشت و تولید آن بر عهده شرکت Point Grey Pictures است.

فیلم اول با نقدهای بسیار مثبتی روبه‌رو شد و به خاطر انیمیشن، طنز و قلب گرم خود مورد تحسین قرار گرفت. امتیاز فیلم در Rotten Tomatoes در حال حاضر ۹۵٪ با امتیاز تماشاگران ۹۰٪ است، که نشان‌دهنده اتحاد علاقه مندان و منتقدان به نگاه رو به فیلم است.

“Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem” در حال حاضر در Prime Video و Paramount Plus قابل تماشا است. انتظار می‌رود اکثر اعضای دوبلورهای فیلم اول شامل نیکولاس کانتو به عنوان لئوناردو، میکا آبی به عنوان دوناتلو، شمون براون جونیور به عنوان مایکل‌آنجلو و بردی نون به عنوان رافائل، برای دنباله بازگردند. احتمال بازگشت سایر دوبلورهای فیلم اول مانند جکی چان، آیو ادبیری، جیانکارلو اسپوزیتو و ست روگن نیز وجود دارد. بازگشت روگن، به ویژه، با توجه به اینکه او همکاری در نوشتن فیلم اول را داشت، بسیار محتمل به نظر می‌رسد.

تبلیغات

در مورد داستان، صحنه پس از پایان “Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem” نشان می‌دهد که شردر در دنباله نقش مهمی خواهد داشت و رو در مصاحبه‌ای با Collider، دنباله را یک فیلم “محوریت-شرور” خواند. او همچنین در مصاحبه‌ای دیگر با SlashFilm اشاره کرد که لاک‌پشت‌های اصلی ممکن است همراه با دوبلورهایشان تکامل یابند. هنوز سوالات زیادی در مورد “Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 2” وجود دارد، اما حداقل حالا تاریخ انتشار آن مشخص شده است.

منبع
ScreenRant
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا