اخبار سینما

پوستر من نفرت انگیز 4 منتشر شد

من نفرت انگیز باز می‌گردد

پوستر جدیدی از فیلم «من نفرت‌انگیز ۴» توسط استودیوی ایلومینیشن منتشر شده است که ادامه‌ی فیلم‌های قبلی را در تابستان امسال نشان می‌دهد و نشان می‌دهد که چگونه رابطه‌ی خانوادگی آن‌ها تغییر می‌کند. پس از سال‌ها تلاش برای تبدیل شدن به بزرگترین شرور تاریخ، گرو (استیو کارل) همچنان در کنار همسرش لوسی وایلد (کریستن ویگ) و مینیون‌ها، فرزندانش را بزرگ می‌کند. اما این ادامه‌ی فیلم یک عضو جدید به خانواده‌ی گرو اضافه می‌کند: گرو جونیور، بچه‌ای که او و لوسی بین رویدادهای فیلم «من نفرت‌انگیز ۳» و این فیلم به دنیا آورده‌اند. و در حالی که گرو به عنوان یک پدر مشکلی ندارد، بچه به نظر نمی‌رسد از او خوشش بیاید که ممکن است مأموریت بعدی گرو را پیچیده کند.

تبلیغات

پوستر جدید فیلم «من نفرت‌انگیز ۴» گرو را در حالی نشان می‌دهد که بچه‌اش را آغوش گرفته است و یکی از مینیون‌های وفادارش در کنارش است. این گروه آماده‌ی مواجهه با چالش بعدی خود به نظر می‌رسند و وقتی بحث به دشمنان این قسمت می‌رسد، خانواده‌ی گرو به تمام کمک‌های ممکن نیاز دارند. ماکسیم لو مال (ویل فرل) و والنتینا (سوفیا ورگارا) یک زوج خطرناک هستند و آماده‌اند هر کاری بکنند تا اهداف شرورانه‌شان را برآورده کنند. حتی اگر گرو قبلاً تهدیدهایی مانند وکتور (جیسون سیگل) و ال ماچو (بنجامین برت) را شکست داده باشد، هرگز با کسی به نامعلوم مانند دشمنان جدید روبرو نشده است که صحنه‌ی مواجهه‌شان را در «من نفرت‌انگیز ۴» تنظیم می‌کند.

و در حالی که «من نفرت‌انگیز ۴» گرو جونیور را به خانواده معرفی می‌کند، او باید با مارگو (میراندا کاسگرو)، آگنس (مدیسون پولان) و ادیت (دانا گایر) کنار بیاید، زیرا خواهران بزرگتر گرو جونیور نقش‌های جدید خود را کشف می‌کنند. دختران گرو بارها و بارها ثابت کرده‌اند که از سبک زندگی پدرشان نمی‌ترسند و در زمان لازم نقش خود را در شکست دادن شروران قدرتمند ایفا می‌کنند. در «من نفرت‌انگیز ۴»، دختران باید دوباره به عمل بپیوندند، زیرا ماکسیم لو مال و والنتینا یک نقشه‌ی شرورانه‌ی شگفت‌انگیز را طراحی می‌کنند. این تابستان، یکی از موفق‌ترین فرنچایزهای انیمیشنی تاریخ به پرده‌ی سینما باز میگردد.

کریس رنو، که از اولین قسمت فیلم «من نفرت‌انگیز» در سینماها کار کرده است، برای کارگردانی ادامه‌ی جدید بازگشت. علاوه بر استقبال از ویل فرل و سوفیا ورگارا به عنوان دشمنان جدید، «من نفرت‌انگیز ۴» صداهای جدیدی را به سری اضافه می‌کند، از جمله جوی کینگ، استفن کلبرت و کلوی فینمن. این بازیگران نقش شخصیت‌های کاملاً جدید را بازی می‌کنند، در حالی که گرو و خانواده‌اش سعی می‌کنند ماکسیم لو مال و والنتینا را شکست دهند. فیلم جدید همچنین بازگشت پیر کافن به عنوان صدای مینیون‌ها و استیو کوگان به عنوان سیلاس رمزباتوم را نشان میدهد‌.

تبلیغات

می‌توانید پوستر جدید مرد نفرت انگیز ۴ را قبل از نمایش دنباله در تاریخ 3 جولای در سینماها در زیر مشاهده کنید:

مرد نفرت انگیز ۴
پوستر مرد نفرت انگیز ۴

منبع
Collider
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا