اخباراخبار بازی

پیام جدید جوکر فلوریدا به راک‌استار در مورد GTA VI


لارنس سالیوان، معروف به «جوکر فلوریدا»، بار دیگر به شرکت بازی‌سازی راک‌استار گیمز درباره بازی بسیار مورد انتظار Grand Theft Auto 6 پیام داده است. این بار به نظر می‌رسد که او از تهدیدهای قبلی خود برای شکایت قانونی صرف نظر کرده است. سالیوان که در سال 2017 به دلیل داشتن تتوهایی شبیه به جوکر دستگیر شده بود، پس از انتشار اولین تریلر بازی GTA VI توسط راک‌استار، که در آن تصویری از یک جنایتکار با تتوهای مشابه به نمایش گذاشته شد، دوباره به شهرت رسید. سالیوان مدعی شد که راک‌استار ظاهر او را بدون اجازه استفاده کرده است.

تبلیغات

در چند ماه اخیر، لارنس سالیوان از طریق ویدیوهایی در شبکه‌های اجتماعی، از شرکت راک‌استار خواست تا به خاطر استفاده از شباهت‌های او در بازی Grand Theft Auto 6، به او پول بپردازد. این درخواست‌ها باعث شد تا چهره‌هایی مانند راجر کلارک، ستاره بازی Red Dead Redemption 2، به او واکنش‌هایی منفی نشان دهند. با گذشت زمان، سالیوان مبلغ درخواستی خود را بالا برد و ادعا کرد که حضور او باعث جلب توجه بیشتر به این بازی شده است. او همچنین تهدید کرد که اگر راک‌استار با او تماس نگیرد، اقدام به شکایت خواهد کرد.

لارنس سالیوان، معروف به «جوکر فلوریدا»، این هفته در تیک‌تاک به راک‌استار گیمز پیام داد و این بار بجای تهدید به شکایت برای استفاده از شباهت‌هایش در Grand Theft Auto 6، پیشنهاد قبلی خود برای ایفای نقش صداپیشگی شخصیتی در GTA VI را تکرار کرد. او خواهان دریافت ۵۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار برای این کار شد. سالیوان همچنین پیشنهاد کرد که می‌تواند پس از انتشار بازی در سال ۲۰۲۵، در فعالیت‌های تبلیغاتی مثل حضور در کنوانسیون‌هایی نظیر کامیک-کان شرکت کند و به امضای اتوگراف بپردازد.

جوکر فلوریدا با راکستار همکاری می‌کند؟

لارنس سالیوان اخیراً اعلام کرد که راک‌استار گیمز و شرکت مادرش، تیک-تو اینتراکتیو، هنوز به درخواست‌ها و تهدیدهای او برای شکایت واکنشی نشان نداده‌اند. این نخستین بار نیست که راک‌استار بابت استفاده از شباهت افراد در بازی‌های Grand Theft Auto مورد اتهام قرار می‌گیرد؛ مانند شکایت لیندسی لوهان در 2014 برای شخصیت لیسی جوناس در GTA 5، که در نهایت در 2018 رد شد. بنابراین، احتمال دارد شکایت سالیوان نیز به همین شکل با شکست مواجه شود، چون شخصیت مورد بحث در GTA 6 دقیقاً مشابه تتوهای او نیست.

تبلیغات

با آگاهی از احتمال شکست در دادگاه، لارنس سالیوان تاکتیک خود را تغییر داده است. او اکنون به جای ادامه تهدید به شکایت علیه راک‌استار، پیشنهاد کرده که صداپیشگی برای شخصیتی در بازی Grand Theft Auto 6 که مدعی است بر اساس او ساخته شده، انجام دهد و در تبلیغات بازی در زمان انتشار مشارکت کند. هنوز مشخص نیست راک‌استار به این پیشنهاد جدید چگونه واکنش نشان خواهد داد. به هر حال، داستان میان جوکر فلوریدا و Grand Theft Auto 6 به اندازه داستان‌های داخل بازی‌های GTA عجیب و غیرمعمول است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا