اخبار سینما

توسعه‌دهنده سابق راک‌استار می‌خواهد مپ GTA VI کوچکتر باشد

بسیاری از طرفداران امیدوارند که GTA VI بزرگتر از پیشکسوتان افسانه‌ای خود باشد، اما یک توسعه‌دهندهٔ سابق در Rockstar معتقد است که نقشهٔ بازی بعدی باید به جای اینکه بزرگ‌تر شود، کوچک‌تر و متمرکزتر باشد. Grand Theft Auto یکی از بزرگترین نسخه‌ها در صنعت بازی‌های ویدیویی است و بازیکنان تقریباً ده سال است منتظر اعلامیه Grand Theft Auto 6 شده‌اند. هنوز Rockstar خود هیچ اعلامیه رسمی نداده است، اما تعداد زیادی از خراب‌کاری‌ها و شایعات، از جمله یک نفوذ داده‌های عظیم در ماه سپتامبر امسال که ویدیوهایی از سابقه‌ی ابتدایی Grand Theft Auto 6 را شامل می‌شد، منتشر شده‌اند.

تبلیغات

از آن زمان به بعد، تعداد زیادی حدس و گمان دربارهٔ داستان و محل قرارگیری Grand Theft Auto 6 وجود داشته است. گزارشات تایید نشده نشان می‌دهند که احتمالاً GTA 6 می‌تواند دو شخصیت اصلی قابل بازی را براساس جفت جنایتکار واقعی Bonnie و Clyde داشته باشد، که یکی از آنها شخصیت بازی کنندهٔ اولین زن در سری Grand Theft Auto خواهد بود. در همین حال، باور می‌شود که GTA 6 ممکن است بازیکنان را به ناحیهٔ Vice City، شهر فیکشنال فلوریدا که در بازی‌های محبوب Grand Theft Auto: Vice City و Grand Theft Auto: Vice City Stories به عنوان محل اتفاقات استفاده شده، بازگرداند.

یک توسعه‌دهندهٔ سابق در شرکت راک‌استار (Rockstar) نظر خود را در مورد Grand Theft Auto 6 ارائه می‌دهد و می‌گوید که بازی بعدی در سبک جرم و جنایت باید یک نقشه کوچکتر و با تمرکز بیشتر داشته باشد.

از دوران پلی‌استیشن 2، مناظر بزرگ شهری و باز‌سازی جهان‌هایی باز در GTA یک قطعه‌ای ثابت شده‌اند، و بازیکنان فکر می‌کنند که Grand Theft Auto 6 یک شن دزدی بزرگ‌تر بازگردان خواهد داشت تا هرگز. با این حال، تونی گوولند، یک توسعه‌دهندهٔ سابق Rockstar Games دیدگاه متفاوتی دارد و در اظهار نظر خود به PCGamesN گفته است که امیدوار است Grand Theft Auto 6 نقشهٔ بازی کوچک‌تر و با تمرکز بیشتری نسبت به نسخه‌های قبلی داشته باشد. “فکر می‌کنم یک محل کوچک‌تر اما با تراکم بیشتر ممکن است برخی از آن ناوبری به یادماندنی را که از بازی‌های اصلی Grand Theft Auto دوست داشتم، بازگرداند.”

تبلیغات
مپ GTA VI

در حال حاضر تونی گوولند در استودیوی بازی سازی Dungeon Golf با نام Ant Workshop فعالیت می‌کند، اما بیشتر به خاطر کارش در Rockstar شناخته می‌شود، که در آنجا به توسعهٔ عناوین مشهور Grand Theft Auto مانند Liberty City Stories، Vice City Stories و Chinatown Wars علاوه بر Red Dead Redemption اول کمک کرد. او می‌گوید به ایدهٔ بازگشت Grand Theft Auto 6 به Vice City، شهر میامی مشابه، هیجان زده است، اما از این نظر پشیمان است که طرفداران از طریق نشتی داده‌های معروف سال گذشته اولین نگاهی به سیکل آینده را به Grand Theft Auto 6 داشته‌اند.

احتمالاً مدت زمان طولانی‌تری می‌گذرد تا Rockstar آماده شود تا به گیمرهای مشتاق نگاهی رسمی‌تر به Grand Theft Auto 6 بدهد، علیرغم ادعاهای اخیر که بازی ممکن است از سال 2025 راه اندازی شود. انتظارات برای نسخهٔ بعدی از سری مشهور و گاهی اوقات مورد بحث Grand Theft Auto بسیار بالاست، و تونی گوولند، یکی از اعضای سابق راک‌استار، احساس می کند که یک نقشهٔ بازی کوچک‌تر و صمیمی تر می‌تواند راه حلی مناسب باشد اگر Grand Theft Auto 6 به Vice City بازگردد.

منبع: gamerant

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا