اخباراخبار بازیمقالاتمقالات بازی

چگونه در ماینکرفت ترایل چمبر پیدا کنیم؟

کشف مناطق مختلف در ماینکرفت همیشه پر از هیجان است. با اپدیت آینده ماینکرفت 1.21، قرار است ترایل چمبرهای مورد انتظار به بازی اضافه شوند. مانند کاوش برای انشنت سیتی و ندر فورترس، پیدا کردن ترایل چمبرها نیز نیاز به جستجو دارد. هرچند راهنمای مشخصی برای یافتن آن‌ها وجود ندارد، اما روش‌هایی هست که می‌توانید استفاده کنید تا این کار را برای خود راحت‌تر کنید.

تبلیغات

ترایل چمبرها مکان‌هایی هستند که شما می‌توانید از آن‌ها اقلام جدید و هیجان‌انگیزی پیدا کنید و همچنین با دشمن خطرناکی به نام بریز روبرو شوید. در این مکان‌ها، شما می‌توانید اقلامی مانند والت و کلید ترایل را پیدا کنید. علاوه بر این، با شکست دادن بریز، شما می‌توانید ویند چارج را هم به دست آورید.

پیدا کردن ترایل چمبر در ماینکرفت

ترایل چمبر ماینکرفت
تصویر ترایل چمبر‌ ماینکرفت

ترایل چمبر یک استراکچر باشکوه است که از دنیای بالایی ماینکرفت، با حفاری به سمت پایین قابل دسترسی است. در تضاد با اوشن های زیر آب، این استراکچر‌ها زیرزمینی هستند. هرچند مکان دقیقی برای پیدا کردن این استراکچرها با یک ارتفاع Y مشخص وجود ندارد، اما معمولاً در عمق‌های -15 تا -45 Y یافت می‌شوند.

استفاده از چانک بیس

چانک بیس یک وبسایت است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با وارد کردن سید دنیای ماینکرفت خود، نقشه‌ای دقیق از تمام استراکچر‌های اطراف مکان اسپاون خود دریافت کنند. اخیراً، یک بازیکن با استفاده از چانک بیس صدها انشنت سیتی را پیدا کرده است. یافتن ترایل چمبر‌ها با استفاده از این روش بسیار آسان و ساده است.

تبلیغات

برای اینکار کافی است به سایت چانک بیس بروید، سید دنیای ماینکرفت خود را وارد کنید و سپس نسخه بازی که در آن هستید را انتخاب کنید. به طور پیش فرض، آخرین نسخه انتخاب شده است. وارد کردن سید دنیایتان نقشه‌ای از دنیای شما و تمام استراکچر‌های نزدیک را تولید می‌کند.

می‌توانید استراکچر‌های دیگر را فیلتر کنید و فقط ترایل چمبر‌ها را انتخاب کنید، مختصات را بدست آورید و سپس به آنجا بروید تا با بریز مبارزه کنید و شارژ باد را بدست آورید! توجه داشته باشید که ممکن است نیاز باشد کمی بیشتر حفاری کنید چرا که این ساختارها به صورت تصادفی تولید می‌شوند. این روش، سریع‌ترین راه برای رسیدن به ترایل چمبر‌ها بدون استفاده از هیچ ماد یا تقلبی است.

جستجو در زیرزمین

اگر دوست ندارید از برنامه‌های خارجی مثل چانک بیس برای پیدا کردن ترایل چمبرها در ماینکرفت استفاده کنید، بهترین کار اینه که خودتون توی بازی گشتی بزنید. وقتی بدون کمک دنبال این استراکچر‌ها می‌گردید، لذت ماجراجویی و هیجان بیشتری را تجربه خواهید کرد. چون ترایل چمبرها زیر زمین هستن، می‌تونید با حفاری یا گشتن توی غارهای بزرگ پیداشون کنید، و بهتره که توی عمق‌های پایین‌تر سطح Y دنبالشون بگردید.

استفاده از دستورات

برای یافتن ترایل چمبر‌ها می‌توانید از دستور locate استفاده کنید. قبل از استفاده، لازم است تقلب‌ها را در تنظیمات بازی فعال کرده و دستاوردهای بازی را غیرفعال نمایید. پس از فعال‌سازی تقلب‌ها، با فشار دادن دکمه T صفحه تایپ را باز کنید و دستور /locate structure minecraft:trial_chambers را تایپ کنید. با این کار مستقیماً به محل مورد نظر منتقل خواهید شد. توجه داشته باشید که این روش از سوی بازی به عنوان تقلب شناخته شده و باعث از دست رفتن دستاوردهای شما می‌شود.

یک روش برای پیدا کردن ترایل چمبر‌ها بدون از دست دادن دستاوردهایتان این است که بازی را روی دستگاه یا حساب کاربری دیگری اجرا کنید. در آنجا، سید بازی اصلی‌تان را وارد کرده تا مختصات دقیق بازی خود را پیدا کنید. سپس، با استفاده از این مختصات، می‌توانید به موقعیت ترایل چمبر‌ها بروید بدون اینکه نیازی به فعال‌سازی ترفندها در بازی اصلی‌تان باشد. این روش به شما امکان می‌دهد دستاوردهایتان را حفظ کنید. پس از رسیدن به مختصات، ترایل چمبر‌ها را کاوش کنید، با دشمنان مبارزه کنید و آیتم جدید ویند چارج را به دست آورید.

منبع
Sportskeeda
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا