اخبار بازیمقالات

تغییرات اسنپ‌شات 24w05a ماینکرفت

موجانگ اخیراً بلاک‌های والت را به بازی ماینکرفت افزوده است، که اولین بار در ماهنامه ماینکرفت به آن اشاره شده بود. این بلاک‌ها در اسنپ‌شات 24w05a که در 31 ژانویه برای نسخه 1.20.5 منتشر شد، معرفی شده‌اند و برای ترایل چمبر آینده طراحی شده‌اند. این ویژگی جدید به عنوان بخشی از ویژگی‌های آزمایشی برای به‌روزرسانی آتی 1.21، که قرار است بعداً در همین سال عرضه شود، اضافه شده است.

تبلیغات

در نسخه آزمایشی 1.20.5 بازی، با کد 24w05a، علاوه بر بلاک‌های جدید، تغییرات فنی در ریسورس‌پک‌‌ و دیتاپک اعمال شده است. این تغییرات شامل اصلاحاتی برای رفع باگ‌های مربوط به ولف ارمور، اسنیفر و مه در به‌روزرسانی 1.20.5 می‌باشند.

در اسنپشات 24w05a ماینکرفت، توجه اصلی به بلاک والت داده شده است. بیایید به بررسی کامل یادداشت‌های اصلاحی این نسخه آزمایشی بپردازیم.

تغییرات

اسنپ‌شات 24w05a ماینکرفت
تصویر اسنپ‌شات 24w05a ماینکرفت

بلاک والت اکنون بالاخره برای آزمایش در اسنپ‌شات 24w05a در دسترس است. این آیتم جدید برای حالت مولتی پلیر ماینکرفت طراحی شده است. در اینجا همه چیزهایی که باید درباره آخرین اسنپ‌شات بدانید آورده شده است:

تبلیغات

والت

بلاک والت غنائم قفل شده را نگه می‌دارد. کلید درست را پیدا کنید تا پاداش‌هایش را بیرون بدهد. این بلاک در سراسر اتاق‌های ترایل چمبر‌ها پیدا می‌شود و ارزشمندترین غنائم را در بین استراکچر‌ها در خود دارد. والت‌ها در اتاق‌های ترایل چمبر‌ها نیاز به یک کلید ترایل برای باز شدن دارند. این والت‌ها توسط تعداد نامحدودی از بازیکنان قابل باز شدن هستند.

پس از اینکه یک بازیکن یک والت را باز کند، نمی‌تواند دوباره آن والت را باز کند. اگر بازیکنی پیش از این آن والت را باز نکرده باشد، هنگام نزدیک شدن، افکت ذرات نارنجی از بازیکن به سمت والت جریان پیدا می‌کند. والت دارای یک قفل است که با توجه به بازیکنان نزدیک باز یا بسته می‌شود. اگر بازیکن نزدیک آن والت را باز نکرده باشد، قفل باز خواهد بود. اگر تمام بازیکنان نزدیک آن والت را باز کرده باشند، قفل بسته خواهد بود.

والت پاداش‌هایی که بیرون می‌دهد هر بار که باز می‌شود از جدول غنائمش به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند. والت‌ها را نمی‌توان ساخت یا در حالت بقا به دست آورد و هنگام کندن والت چیزی نمی‌افتد. این والت‌ها مقاوم در برابر انفجار و قابل جابجایی نیستند. و در حال حاضر از همان جدول غنائمی استفاده می‌کنند که پیش از این در اتاق‌های آزمایش برای صندوق‌های پاداش استفاده می‌شد. این جدول غنائم موقتی است و با ادامه توسعه کاملاً قابل تغییر است.

منبع
minecraft
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا