ماینکرافتمقالاتمقالات بازی

اندازه بزرگ اتاق های ترایل چمبر ماینکرافت

اگرچه نسخه ماینکرافت 1.21 هنوز منتشر نشده است، اما نسخه‌های آزمایشی ماینکرافت که اخیراً توسط موجانگ استودیو منتشر شده است، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از ویژگی‌های آینده بازی با خبر باشند. یکی از این ویژگی‌ها، یک ساختمان به نام “ترایل چمبر” است. ترایل چمبر‌ها با چیدمان‌ها و قابلیت‌های مختلفی که دارد، طرفداران را به وحشت آورده‌اند. یک بازیکن اخیراً پستی را در ردیت ماینکرافت به اشتراک گذاشت و تعجب خود را از اینکه اتاق‌های ترایل چمبر چقدر بزرگ هستند، بیان کرده است.

تبلیغات
ترایل چمبر ماینکرافت
تصویر استراکچر ترایل چمبر ماینکرافت

در ابتدا، یک بازیکن با نام Nomercylaborfor3990 یک تصویر از یک ترایل چمبر از محدوده زیرزمینی خود فاش کرد. این بازیکن اظهار کرد که استراکچر‌های جدید “عظیم” هستند و تصویر ارائه شده به قطعی این ادعا را تأیید کرد.

در بخش نظرات زیر پست Nomercylaborfor3990، بازیکنان اظهار کردند که ترایل چمبری که او در تصویر به اشتراک گذاشته است بسیار کوچکتر از برخی از همتایانش در بازی ماینکرافت است. از آنجایی که استراکچر‌ها به صورت فرآیندی تولید می‌شود، بازیکنان اعلام کردند که ترایل چمبر‌هایی با تعداد اتاق‌های مختلف تا ۲۰ اتاق دیده‌اند، برخی از آنها به اندازه انشنت سیتی‌ها معرفی شده در به‌روزرسانی ماینکرافت 1.19 بوده‌اند.

ترایل چمبر ماینکرافت
تصویر استراکچر ترایل چمبر ماینکرافت

با استفاده از کامند /fill کاربر ردیت یک مسیر گسترده از بلاک‌های زیرزمینی را پاک کرد، جایی که ترایل چمبر در نسخه‌های آزمایشی جاوا و بدراک ظاهر می‌شوند. بعضی از بازیکنان در نظرات اعلام کردند که ترایل چمبر‌ها بهتر به نظر می‌آیند اگر از نظر ظاهری بهبود یابند. با این حال، با توجه به اینکه این استراکچر‌ها به طور معمول زیرزمین تولید می‌شوند، بازیکنان واقعاً زمانی که دور این استراکچر حفاری می‌کنند، فقط بخش خارجی را می‌بینند. علاوه بر این، موجانگ ممکن است در نزدیکی به به‌روزرسانی 1.21 به بروزرسانی بخش خارجی این استراکچر بپردازد.

تبلیغات

به دلیل اندازه و ساختار خارجیه نسبتاً مستطیلی آنها، برخی از طرفداران ماینکرافت امیدوار بودند که ترایل چمبر‌ها در نسخه‌های آینده/پیش‌نمایش‌ها اصلاحات اضافیی ببینند تا حس کمتر مصنوعی داشته باشند. از آنجایی که برخی از ترایل چمبر‌ها احتمالاً در غارهای زیرزمینی بزرگ ظاهر می‌شوند، مستطیلی بودن وضعیت فعلی ساختار‌ها ممکن است از نظر بصری مشهود باشد.

در همین حال، برخی از طرفداران ماینکرافت تصوّر کردند چگونه می‌توانند بیس‌هایی را در داخل اتاق‌های ترایل چمبر‌ها برپا کنند تا به صورت دائمی به بلاک‌های ترایل اسپاونر دسترسی داشته باشند. این بلاک‌های جدید قادر به تولید انواع مختلف از موجودات دشمن، از جمله ماب جدید بریز، بر اساس تعداد بازیکنانی که در اتاق موجود است. زمانی که همه دشمنان شکست داده می‌شوند، ترایل اسپاونر‌ها مجموعه‌ای از جوایز مختلف را ارائه می‌دهند.

منبع: sportskeeda

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا