تکسچر

دانلود تکسچر شیشه های بهتر ماینکرافت بدراک ادیشن

minecraft texture better glass

تکسچر شیشه های بهتر ماینکرافت، یک تکسچر پک ویژه است که بلاک های شیشه ای شما را شفاف تر و از نظر زیبایی دلپذیرتر می کند. با ساده‌سازی بافت پیش‌فرض شیشه، این تکسچر فوق‌العاده شفافیت را به شیشه شما می‌آورد و فضای دنیای ماینکرافت شما را ارتقا می‌دهد. تکسچر پک Minecraft Better Glass ظاهر بلاک‌های شیشه‌ای را در ماینکرافت بدراک ادیشن کاملاً تغییر می‌دهد و 3 گزینه منحصر به فرد را به شما ارائه می‌دهد.

تبلیغات
شیشه های بهتر ماینکرافت
تصویر تکسچر شیشه های بهتر ماینکرافت

توضیحات

شیشه های بهتر ماینکرافت
تصویر تکسچر شیشه های بهتر ماینکرافت

Clear Glass: این گزینه لبه‌های بلاک شیشه را حفظ می کند، و بقیه ان را کاملاً شفاف می‌کند. این امر نمای روشن و مطبوع برای فضای داخلی سازه های شما ایجاد می کند. اگر ظاهر مدرن را ترجیح می دهید، این گزینه برای شما مناسب است.

شیشه های بهتر ماینکرافت
تصویر تکسچر شیشه های بهتر ماینکرافت

Connected Borderless Glass: این گزینه لبه های شیشه را حذف می کند و بقیه بافت شیشه را دست نخورده باقی می گذارد. این گزینه ظاهری یکپارچه بین پنل های شیشه ای ایجاد می کند و پیچیدگی را به سازه های شما اضافه می کند. اگر خواهان پنل های شیشه ای براق و بدون وقفه هستید، این گزینه برای شماست.

شیشه های بهتر ماینکرافت
تصویر تکسچر شیشه های بهتر ماینکرافت

Fully Clear Glass: این گزینه کاملا شیشه را شفاف میکند. این امر دید بیرونی را از فضاهای داخلی افزایش می دهد و سازه های شما را غوطه ورتر و جزئی تر می کند. این گزینه به ویژه برای نمایش پروژه های معماری مفید است.

تبلیغات

آموزش تغییر مود تکسچر شیشه های بهتر ماینکرافت

برای اینکه شما بتوانید مود تکسچر شیشه های بهتر ماینکرافت را تغییر دهید، ابتدا وارد تنظیمات ماینکرافت شوید و تکسچر مورد نظر را پیدا کنید. سپس روی ایکون تنظیمات تکسچر پک کلیک کنید، پس از کلیک کردن یک نوار لغزنده برای شما ظاهر میشود که با جابه‌جایی ان میتوانید مود ها را عوض کنید.

نصب

آموزش نصب مود در ماینکرافت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا