مقالات بازی

اموزش نصب مود در ماینکرافت

نصب مود در ماینکرافت نقش بسیار مهمی دارد. این مود ها قابلیت های جدید و متنوعی را به بازی اضافه می‌کنند، از جمله ایتم‌های جدید و ماب های جذاب. در این مطلب، ما قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه به راحتی مود ها و ادان های بازی ماینکرافت را از وبسایت گیمارنو دانلود و نصب کنید. با دنبال کردن این مراحل ساده، شما قادر خواهید بود تا لذت جدیدی از بازی ماینکرافت را تجربه کنید.

تبلیغات

پس از دانلود فایل فشرده از وبسایت گیمارنو، می‌توانید از برنامه‌هایی مانند Es Explorer file و RAR برای باز کردن آن استفاده کنید. پس از باز شدن فایل، در داخل فایل فشرده یک فایل جدید با یکی از پسوندهای .mcaddon، .mcpack و یا .mcworld مشاهده خواهید کرد. در برخی از گوشی‌ها که این فرمت‌ها را به‌صورت پیش‌فرض پشتیبانی نمی‌کنند، نیاز به نصب برنامه‌های Es Explorer file و یا RAR است تا بتوانید این فایل‌ها را در ماینکرافت قرار دهید. لینک دانلود این برنامه‌ها در انتهای این مطلب قرار دارد.

آموزش نصب مود با برنامه Es Explorer file

اموزش نصب مود در ماینکرافت

ما برای نصب ادآن اول ادآن مورد نظر را دانلود میکنیم و سپس روی فایل دانلود شده کلیک میکنیم و روی آیکون ماینکرافت کلیک میکنیم.

تبلیغات

اموزش نصب مود در ماینکرافت

پس از وارد شدن ادآن به ماینکرافت روی گزینه Settings ماینکرافت کلیک میکنیم.

اموزش نصب مود در ماینکرافت

پس از وارد شدن به قسمت Settings بازی روی گزینه Global Resources کلیک میکنیم و ادآن مورد نظر را انتخاب و روی گزینه Activate کلیک میکنیم. پس از کلیک از Settings خارج میشویم و روی Play کلیک میکنیم.

اموزش نصب مود در ماینکرافت

روی گزینه Create New کلیک کرده و وارد تنظیمات ساخت مپ میشویم.

اموزش نصب مود در ماینکرافت

سپس به ترتیب روی گزینه های Resource Packs و Behavior Packs کلیک کرده و گزینه Activate ادآن را فعال میکنیم.

اموزش نصب مود در ماینکرافت

برای بعضی از ادآن ها نیاز است به قسمت Game رفته و گزینه های نشان داده شده را فعال کنیم و سپس روی گزینه Create کلیک میکنیم.

اموزش نصب مود در ماینکرافت

به قسمت آیتم ها میایم و میبینیم که ادآن به درستی نصب شده و میتوانیم استفاده کنیم.

ادآن با موفقیت نصب شد و می‌توانید استفاده کنید. خیلی ممنون که تا اینجا با ما همراه بودید، برای دانلود ادان و مود های بیشتر، می‌توانید از کانال تلگرام و روبیکا دانلود و استفاده کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا