اخبار سینما

تاریخ اکران زوتوپیا 2 مشخص شد

نیک وایلد و جودی هاپس در نوامبر آینده بازمی‌گردند

بر اساس گفته‌های باب آیگر، “زوتوپیا 2” سال آینده به سینماها خواهد آمد. مدیرعامل شرکت والت دیزنی این خبر را طی یکی از تماس‌های درآمدی شرکت اعلام کرد و به تماشاگران اطلاع داد که چه زمانی می‌توانند منتظر بازگشت جودی هاپس (با صداپیشگی جینیفر گودوین) و نیک وایلد (با صداپیشگی جیسون بیتمن) باشند. این دنباله قرار است در تاریخ 26 نوامبر 2025 اکران شود، که ادامه‌ی سنت استودیوهای انیمیشن والت دیزنی برای عرضه‌ی فیلم‌های جدید در اطراف جشن شکرگذاری است، از جمله “موانا 2” که امسال اکران خواهد شد. تقریباً زمان آن فرا رسیده است که تماشاچیان به شهر عظیمی که توسط انواع مختلفی از حیوانات پر شده است، بازگردند.

تبلیغات

اولین فیلم “زوتوپیا” هنگام اکران در سال 2016، بیش از 1 میلیارد دلار در گیشه‌ی جهانی فروش داشت و بلافاصله به یکی از اولویت‌های اصلی استودیو تبدیل شد. هرچند که استودیوهای انیمیشن والت دیزنی چند سالی زمان برد تا توسعه‌ی “زوتوپیا 2” را تایید کنند، دیزنی تنوع وسیعی از کالاهای مرتبط با این مجموعه و جاذبه‌های پارک تم را تولید کرد. استودیو همچنین “زوتوپیا+” را در دیزنی پلاس راه‌اندازی کرد، مجموعه‌ای از کوتاه‌ها که داستان برخی از شخصیت‌های فرعی فیلم را دنبال می‌کند. اما تقریباً یک دهه پس از انتشار فیلم اول، بینندگان می‌توانند به قلب شهر بازگردند.

زوتوپیا 2
تصویر انیمیشن زوتوپیا

“زوتوپیا” داستان جودی هاپس، یک خرگوش جوان را دنبال می‌کند که رویای تبدیل شدن به یک افسر پلیس در شهر بزرگ را دارد. اما پس از یک روز اول کاری ناامیدکننده، او با نیک وایلد، یک روباه که زندگی‌اش را به فریب دیگران برای سود خود اختصاص داده است، برخورد می‌کند. در حالی که این شخصیت‌ها در ابتدا با یکدیگر کنار نمی‌آیند، آنها مجبور می‌شوند هنگامی که نقشه‌ی دان بلوتر (با صداپیشگی جنی اسلیت) برای تغییر قوانین شهر را کشف می‌کنند، با هم کار کنند. فیلم توسط بایرون هاوارد و ریچ مور کارگردانی شد، که هرکدام از آنها بعداً به ترتیب بر روی “انکانتو” و “رالف اینترنت را خراب می‌کند” کار کردند.

تبلیغات

منبع
Collider
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا