اخبار سینما

تاریخ اکران انیمیشن موانا 2 مشخص شد

بر اساس گزارش ددلاین، قسمت دوم فیلم موانا در حال انجام است. باب ایگر، مدیرعامل شرکت والت دیزنی، این خبر را طی مصاحبه‌ای با CNBC اعلام کرد و استودیوی انیمیشن والت دیزنی نیز پس از آن، تیزری برای قسمت دوم منتشر کرد. این فیلم در اکران جهانی خود ۶۸۲ میلیون دلار فروش داشت و در طول سال‌هایی که از اکران آن در پرده سینما می‌گذرد، مخاطبان زیادی را در پلتفرم‌های پخش آنلاین به خود جلب کرده است. یک سریال تلویزیونی بر اساس این فیلم برای دیزنی پلاس در حال توسعه بود، اما به دلیل محبوبیت فراوان فیلم، استودیو تصمیم گرفت این مفهوم را به یک دنباله مخصوص اکران در سینماها تبدیل کند.

تبلیغات

در اولین تیزر از موانا ۲، شخصیت اصلی را می‌توان دید که با استفاده از یک صدف برای اعلام حضور خود به ساحل می‌رسد. این دنباله قرار است در تاریخ ۲۷ نوامبر به سینماها برود، حدود هشت سال پس از اکران قسمت اول در پرده بزرگ. فیلم دوم توسط دیو دریک جونیور کارگردانی خواهد شد که پیش از این در عناوینی چون رایا و آخرین اژدها و مگامایند کار کرده است. موسیقی موانا ۲ توسط ابیگیل بارلو، امیلی بیر، اوپتائیا فوای و مارک منسینا نوشته خواهد شد که جایگزین لین-مانوئل میراندا می‌شوند، که ترانه‌های فیلم اول را نوشته بود.

داستان موانا ۲، موانا و مائوی را در حال شروع یک سفر جدید به همراه شخصیت‌های تازه‌ای دنبال می‌کند. پس از دریافت یک فراخوان غیرمنتظره از نیاکان راهیاب خود، موانا باید به دوردست‌های اقیانوس اوقیانوس و به آب‌های خطرناک و فراموش‌شده‌ای برای یک ماجراجویی بی‌نظیر که تا به حال با آن روبرو نشده، سفر کند. آولیی کراوالهو، که اخیراً در فیلم امسال “دختران بد” دیده شد، صداپیشگی موانا را در فیلم اصلی بر عهده داشت، در حالی که دواین جانسون نقش مائوی را ایفا کرد. موانا پس از اکرانش برای دو جایزه اسکار در دسته‌های بهترین انیمیشن و بهترین ترانه اصلی نامزد شد. استقبال منتقدین از فیلم به همراه عملکرد قوی گیشه، اعتماد دیزنی را نسبت به گسترش این مجموعه تقویت کرده است.

منبع
Collider
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا