مقالات بازی

کلش هیروز بازی بزرگ بعدی سوپرسل است

کلش هیروز یکی از سه بازی سوپرسل است که از سال ۲۰۲۱ در حال ساخت است. این بازی به شیوه‌ای جدید نسبت به سایر بازی‌های استراتژیک سوپرسل عرضه می‌شود، زیرا یک بازی اکشن-ماجراجویی است که الهام گرفته از عناصر رمز و راز و فانتزی می‌باشد. در این بازی، شما در نقش یک قهرمان قرار می‌گیرید که با سرنوشت یک ارتش در برابر بازیکنان دیگر و گروه‌های دشمن به نبرد می‌پردازید. جنبه‌های منحصربفرد این بازی تاثیر قابل توجهی بر روی مخاطبانش خواهد داشت و کلش هیرو در تلاش است تا برنامه‌ریزی‌هایی را برای جلب و حفظ طرفدارانش در طولانی مدت انجام دهد.

تبلیغات

کلش هیروز یک دنیای جدید از جهان کلش را معرفی می‌کند

کلش هیروز
تصویر کلش هیروز

این بازی یک ترکیب منحصر به فرد از استراتژی در زمان واقعی و نبردهای هیجان انگیز است که طی آن بازیکنان باید استراتژی های خود را برای مقابله با حریفان بهبود دهند. کلش هیرو به وسیله موتور بازی Unreal Engine توسعه یافته است که به معنای این است که در آینده ممکن است سناریوهای جهان Clash Universe با کیفیت و شکوه بیشتری در اختیارمان قرار گیرند، به طوری که با دیدن عملکرد نیروهای مختلف مانند آرچرها، بربرها و سایر نیروها در عمل، احساس کیفیت واقعی تری خواهیم داشت. همچنین، رقابت بین بازیکنان در حلقه نبرد صورت می‌گیرد که ممکن است در محیط‌های مختلفی مانند مناطق سرسبز یا کوهستانی رخ دهد.

با استفاده از رویکردی مشابه بازی Brawl Stars و با توجه به یک طرح بالا به پایین، در این بازی، قهرمانان در ارنا به صورت متقابل جنگ می‌کنند و تمرکز زیادی بر حرکات و نحوه اجرای آن‌ها توسط بازیکنان قرار می‌گیرد. در این بازی، هر قهرمان دارای دو نوع حرکت است که یکی از آن‌ها به عنوان حرکت ویژه در نظر گرفته شده است و به بازیکنان اجازه می‌دهد آن را در شرایطی که دشمنان قوی دارند، به کار ببرند. قهرمانان در جنگ‌های پرسرعت نقش بسیار مهمی دارند، زیرا با توانایی‌های قدرتمند خود، می‌توانند تغییری در جریان جنگ به وجود آورند.

بازی با دوستان نیز یکی از چیزهایی است که بازیکنان به آن علاقه دارند و کلش هیرو نیز این امکان را به بازیکنان می‌دهد تا با تیم خود نیروهای دشمن را شکست دهند و در مسابقات بین‌المللی به رده برتری برسند. این بازی با ارائه گزینه‌های سفارشی‌سازی برای تغییر ظاهر قهرمان مورد علاقه‌ی بازیکنان، به آنها این امکان را می‌دهد تا با قهرمانانی شیک و خوشگل در میدان نبرد حضور یابند و بازی را به نظر بیشتری جذاب تر و هیجان انگیز تبدیل کنند. در کنار اینها، عنوان سوپرسل را موفقیت‌آمیز کننده‌ی بازی کلش هیرو می‌سازد. این عنوان با ترکیبی از گرافیک بصری زیبا، صداهای واقع‌گرایانه و موسیقی‌های هیجان‌انگیز، تجربه‌ی یکتا و بی‌نظیری را ارائه می‌دهد که بازیکنان را به خود جذب می‌کند و آنها را در دنیایی پر از ماجراجویی و هیجان‌انگیز غرق می‌کند.

تبلیغات

چرا انتظار داریم کلش هیروز بازی بزرگ بعدی سوپرسل باشد؟

علت این امر بسیار ساده و قابل توضیح است. پس از عرضه بازی Brawl Stars، شرکت سوپرسل نتوانست بازی بزرگ دیگری را با موفقیت عرضه کند و به همین دلیل توسعه آنها متوقف شد. یکی از بازی‌هایی که در این راستا با مشکل مواجه شد، Clash Quest بود. زیرا این بازی نتوانست استانداردهای بالای سوپرسل را برآورده کند. همچنین، به نظر می‌رسد بازی Clash Mini نیز به یک مخاطب خاص اختصاص داده شده است، زیرا بازی‌های شطرنج خودکار توسط جمعیت بزرگی از مخاطبان ترجیح داده نمی‌شود.

آخرین عنوان در سری بازی های جنگی، کلش هیرو، با پتانسیل بسیار بزرگی همراه است. اگر چه گیم پلی این بازی کاملا جدید نیست، اما هنوز هم احساس قدیمی جنگ ها را به همراه دارد (بر اساس آنچه که می توانستیم از جزئیات فاش شده استنباط کنیم). با توجه به اینکه این بازی چند نفره است و احتمالا ویژگی های همکاری را به ارمغان می آورد، تمام عناصر لازم برای بازگرداندن اصالت جنگ ها در آینده را داراست. بنابراین، کلش هیرو می تواند کلید باز کردن گنجینه ای از موفقیت باشد.

نظر شما در این رابطه چیست؟

منبع gamingonphone

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا