اخبار بازیاخبار سینمامقالاتمقالات بازی

تاریخ انتشار فیلم ماینکرفت

فیلم ماینکرفت به طور رسمی در حال تولید است، با بازیگران برجسته و انتظارات بزرگی که باید برآورده شوند. این فیلم بر اساس یک بازی ویدیویی محبوب بوده و طرفداران انتظار دارند هرچه سریع تر آن را ببینند. هنوز مشخص نیست که فیلم ماینکرفت بصورت انیمیشن خواهد بود یا با بازیگران واقعی رونمایی خواهد شد.

تبلیغات

بازی ماینکرفت اگر چه یکی از موفق‌ترین بازی‌های ویدیویی تمام دوره است، اما طراحی و گیم‌پلی آن به طور کامل منجر به یک فیلم بلندمدت نمی‌شود. با این حال، اطلاعاتی در مورد فیلم ماینکرفت که در حال تولید است، تایید شده است. بنابراین، در ادامه همه چیزی را که تاکنون در مورد این پروژه می‌دانیم را بیان می‌کنیم.

بازیگران فیلم ماینکرفت

بازی ماینکرفت
تصویر بازی ماینکرفت

فیلم ماینکرفت قرار است با حضور بازیگران برجسته، همه نقش‌هایی که بسیاری از مخاطبان می‌شناسند و دوست دارند، پر شود. زیرا بازیگرانی همچون جیسون موموآ، جک بلک، دانیل بروکس، اما مایرز، مت بری و سباستین یوجین هانسن برای این فیلم انتخاب شده‌اند.

از جمله جیسون موموآ، دانیل بروکس، اما مایرز، مت بری و سباستین یوجین هانسن مدتی است شناخته شده‌اند، اما اعلام انتخاب جک بلک در تاریخ ۲ ژانویه ۲۰۲۴، باعث هیجان بسیاری از طرف طرفداران شد که پس از موفقیتش در نقش باوزر در فیلم سوپر ماریو، به این نقش انتخاب شده بود. به این صورت که تاکنون می‌دانیم، جک بلک نقش استیو را ایفا خواهد کرد، دانیل بروکس نقش دان را ایفا خواهد کرد و سباستین یوجین هانسن نقش هنری را ایفا خواهد کرد.

تبلیغات

بازیگران مشهور و پر طرفدار در این فیلم حضور خواهند داشت که ممکن است با بازی آنان این فیلم جهانی شود. منتقدان سینمایی نیز پیش‌بینی می‌کنند اکران این فیلم، یکی از رویدادهای مهم سینمایی سال ۱۴۰۴ باشد. آن‌ها معتقدند ترکیب جذابی از یک بازی ویدئویی محبوب و حضور ستارگان هالیوودی، می‌تواند فروش بالایی را رقم بزند.

تاریخ انتشار فیلم ماینکرفت

در ابتدا وب‌سایت ماینکرفت اعلام کرد که فیلم Minecraft: The Movie برای اکران در تاریخ ۴ مارس ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. اگرچه این فیلم با تاخیر نسبتا طولانی مواجه شده و زمان زیادی تا اکران آن نیز باقی مانده، اما به نظر می‌رسد که تیم تولید در نظر دارد تا زمان بیشتری را روی این پروژه قرار دهد.

انتظار ده ساله تقریبا به پایان رسیده است زیرا اعلام شده که فیلم ماینکرفت در تاریخ 4 آوریل 2025 یعنی 15 فروردین سال 1404منتشر خواهد شد و حدود یک سال تا انتشار فیلم ماینکرفت باقی نمانده است.پس از تأیید وارنر برادرز در سال 2014. هر چند هنوز یک سال تا انتشار باقی مانده است، اما بسیاری از بازیکنان و طرفداران سینما با شوق بسیاری انتظار این انتشار را دارند و میخواهند هر چه سریع تر این فیلم منتشر بشه، بخصوص پس از موفقیت فیلم سوپر ماریو.این فیلم ارزش منتظر موندن رو داره و به شما پیشنهاد میشه بعد از انتشارش حتما فیلم رو تماشا کنید و لذت ببرید.

داستان فیلم ماینکرفت چیست؟

بازی ماینکرافت لجندز

این بدون شک یکی از بزرگترین سوالاتی است که طرفداران بازی درباره فیلم ماینکرفت دارند. با توجه به این که بازی داستان واقعی ندارد و در واقع یک شبیه‌ساز ساخت‌وساز است، ایده اینکه این جهان را به پرده‌ی بزرگ ببریم و آن را به یک پروژه‌ای مبتنی بر داستان تبدیل کنیم، یک مفهوم جسورانه است.علاوه بر این، هنوز تأیید نشده که فیلم به صورت انیمیشن یا بازیگران واقعی ساخته خواهد شد. با پیوستن ماموآ به این پروژه، طرفداران شروع به انتشار آثار هنری در توییتر کرده‌اند که چهره بازیگر را به شخصیتی شبیه به جعبه کنترلی که بازیکنان در بازی کنترل می‌کنند، متصل می‌کند.

منبع: dexerto.com

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا