مقالات بازی

بهترین سید تراریا

هنگامی که شروع به بازی در تراریا می‌کنید، امکان سفارشی کردن سید تراریا برای شما وجود دارد. اگر سید سفارشی را انتخاب نکنید با دنیایی کاملاً تصادفی مواجه خواهید شد و در مورد آن چیز زیادی نخواهید دانست. با تغییر سید سفارشی، می‌توانید دنیا را به شکلی سفارشی‌شده تر و آشناتر برای خودتان تنظیم کنید.

تبلیغات

در اینترنت، تعداد زیادی از سید های تراریا وجود دارد. از سید‌های رسمی تا سید‌هایی که توسط بازیکنان منحصر به فرد پیدا می‌شوند. در اینجا، ما قصد داریم بهترین سیدها را برای استفاده در بازی تراریا به شما معرفی کنیم. در صورتی که تاکنون سیدی را تغییر نداده‌اید، این کار بسیار آسان است. کافیست از صفحه ایجاد دنیا، سید را در باکس مخصوص با عنوان “Seed” وارد کنید یا آن را کپی کنید. با استفاده از این سید، یک دنیا جدید ساخته می‌شود.

Drunk World

سید تراریا
تصویر سید اول تراریا

آیا تا به حال بازی تراریا را انجام داده اید و به آن فکر کرده اید، “کاش همه چیز به هم می خورد” در این سید از بازی تراریا رویای شما می تواند محقق شود. با سید دنیای مست، تقریباً همه چیز از حالت عادی خارج خواهد شد. و تجربه جدیدی از بازی را برای شما فراهم می‌کند.

سید: 05162020

تبلیغات

For the Worthy

سید تراریا
تصویر سید دوم تراریا

چقدد قوی هستید؟ از آنجایی که این سید دنیایی است که برای آزمایش قدرت شما ساخته شده است، اگر تازه وارد در تراریا هستید، توصیه می کنیم سید دیگری را انتخاب کنید. به طور کلی، این سید بازی را بسیار سخت می کند.

سید: for the worthy

Not The Bees

سید تراریا
تصویر سید سوم تراریا

این سید دنیایی با کلی زنبور عسل ایجاد خواهد کرد. به‌جای انواع بایوم‌ها، تنها جنگل بیشتر نقشه را اشغال می‌کند و تعداد زیادی بلاک عسل و کندو را در خود جای داده است. تمام آب روی نقشه با عسل جایگزین خواهد شد، از جمله هر دو اقیانوس.

سید: not the bees

An Early Walk In The Dungeon

سید تراریا
تصویر سید چهارم تراریا

این سید شامل دسترسی به Dungeon در اوایل بازی است. به طور معمول، شما باید اسکلتون را شکست دهید، زیرا او از سیاهچال محافظت می کند. این کار با تعامل با پیرمرد در شب انجام می شود که به اسکلتون تبدیل می شود.

به جای مبارزه با این باس، به دلیل ریشه درختی که دیوار را شکسته است، می توانید وارد Dungeon شوید. اکنون، شما می توانید سیاه چال را تا جایی که میخواید غارت کنید!

سید: 100865193

Everything

سید تراریا
تصویر سید پنجم تراریا

Get Fixed Boi که به آن دانه همه چیز نیز می گویند، به معنای واقعی کلمه همه چیز را به دنیای شما می آورد. این دانه ترکیبی از جهان های زیر است.

Drunk World

Not the Bees

Celebrationmk10

The Constant

No Traps

Don’t Dig Up

For the Worthy

به نظر زیاد می رسد؟ بله اینطور است. این سید تنها جایی است که می توانید با Mechdusa مبارزه کنید. این یک رئیس نسبتا دشوار است که ترکیبی از Skeletron Prime، Destroyer و The Twins است

سید: get fixed boi

Don’t Dig Up

سید تراریا
تصویر سید ششم تراریا

سید Don’t Dig Up به جای اسپاون در سطح جهان، باعث می شود که در دنیای زیرین اسپاون شوید. این منطقه بسیار خطرناک است، به خصوص اگر سلاح یا زره نداشته باشید. اگرچه بیشتر اوقات در زیر زمین خواهید بود، اما همیشه شب خواهد بود. علاوه بر این، همه چیز بالای سطح جهان زرشکی خواهد بود و لمس بالای مپ شما را خواهد کشت.

سید: don’t dig up

Celebrationmk10

سید تراریا
تصویر سید هفتم تراریا

سید Celebrationmk10 همه چیز در مورد یک مهمانی است. این سید برای دهمین سالگرد تراریا ایجاد شده است. درست با شروع بازی، راهنما، Steampunker، شاهزاده خانم و Party Girl شروع به مهمانی می کنند. برای همراهی با این مهمانی، می توانید انتظار داشته باشید که بیشتر نقاط جهان نقاشی شده است.

سید: Celebrationmk10

Enchanted Swords

سید تراریا
تصویر سید هشتم تراریا

این سید نام رسمی ندارد، اما با آن می توانید به راحتی دو شمشیر طلسم شده و همچنین Starfury که سلاح قدرتمندی است را به دست آورید.

سید: 856272589

نمایش بیشتر

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا