سید

8 تا از بهترین سید های بازی ماینکرافت

در بازی ماینکرافت، جنبه مهمی از ساختمان سازی به عوامل مختلف بستگی دارد. برای کسانی که می‌خواهند چیزی خارق‌العاده بسازند، سید هنوز هم اساسی است. برای بازیکنانی که تازه شروع می‌کنند، یک سید خوب می‌تواند تفاوت زیادی در شکل‌دهی به دنیایشان ایجاد کند.

تبلیغات

8-سید جزیره زیبا

تصویر سید جزیره زیبا
تصویر سید جزیره زیبا

با این سید، یک ماجرای شگفت‌انگیز در ماینکرفت را کشف کنید. یک رودخانه یک جزیره دایره‌ای را احاطه کرده است که درختان سرو و بلوطی را ترکیب کرده است و منابع فراوانی را برای شروع ساخت فراهم می‌کند. این طراحی شگفت‌انگیز برای سازندگان کامل است، ارائه فرصت‌هایی برای ساخت ساختمان‌های ساحلی، قلعه‌های چوبی و قلعه‌های قرون وسطایی بزرگی که از بالای زمین‌های کشاورزی نظارت می‌کنند. خلاقیت خود را رها کنید و این دنیای منحصر به فرد را کاوش کنید، آماده ساخت بهشت خود باشید. برای پیدا کردن این جزیره، به مختصات x = -319 و z = -19 پیروی کنید.

کد سید: 6018321323546593994-

تبلیغات

7-سید کوه Woody

تصویر سید کوه وودی
تصویر سید کوه وودی

در این بذر جالب ماینکرفت، بازیکنان یک کوه بلند Badlands را دور از تپه های ویژه همراه با مناظر مختلف کشف خواهند کرد. یک جنگل بلوط این کوه زیبا را تزیین کرده و با Badlands بیابانی که همه چیز در آن بی رنگ است متفاوت است. نزدیک تاجی بر کوه‌ درجا حول آن یک رودخانه جاری است که یک صحنه آرام و زیبا را ایجاد می‌کند. این سرزمین طبیعی برای کاوش و خلاقیت عالی است و به بازیکنان یک پس زمینه فوق‌العاده برای ماجراجویی های ماینکرفت را ارائه می‌دهد. برای پیدا کردن این کوه باید به موقعیت x=270 و z=51 بروید.

کد سید: 31563252268802

6- سید جزیره قارچ ها

تصویر سید جزیره قارچ ها
تصویر سید جزیره قارچ ها

توی این سید شگفت‌انگیز ماینکرفت چیز عجیبی پیدا خواهید کرد – دو جزیره قارچی که نزدیک یکدیگر در وسط دریا واقع شده‌اند. این جزیره‌ها منحصر به فرد هستند، با ساختارهای قارچی بلند و زمینی متفاوت که آنها را از مناظر رایج متمایز می‌کند. کاوش این جزیره‌ها آرام و آرامش‌بخش خواهد بود، زیرا هیچ موجودی در منطقه قارچی ظاهر نمی‌شود. نزدیکی دو جزیره قارچی فرصت هیجان‌انگیزی برای سازندگان به منظور ایجاد یک پایگاه کامل ارائه می‌دهد. برای رسیدن به این جزیره‌ها باید کمی دورتر بروید به x = -4607 و z = -720 ، اما ارزش آن را خواهید داشت.

کد سید: 3436525139376847645-

5-سید دو دره دریاچه

تصویر سید دو دره دریاچه
تصویر سید دو دره دریاچه

توی این سید پرجذاب ماینکرافت، یک دره زیبا رو بین دو کوه باشکوه خواهید پیدا کرد. این محل فضای زیادی رو برای ساخت و کاوش فراهم می‌کنه و به عنوان یک مکان ایده‌آل برای ساخت ساختمون‌ها یا تشکیلات خاصی خدمت می‌کنه. به علاوه از زیبایی طبیعت این منظره، دو تا دریاچه در دره وجود داره که فضای زیبایی بهتون هدیه می‌دهند. همچنین می‌تونید در بالای هر دو کوه بازارچه‌ی خرید و فروش جنگ‌جو رو پیدا کنید. در مجموع، این بذر امکانات بی‌نهایتی رو در دنیای ماینکرافت بهتون می‌ده، بنابراین بریم و ازش لذت ببریم.

کد سید: 31563250179158

4-سید جزیره بزرگ

تصویر سید جزیره بزرگ
تصویر سید جزیره بزرگ

با این سید، یک جزیره عظیم را کشف کنید. این جزیره بزرگ دارای جنگل‌های بلوطی است که محیطی عالی برای ساختمان‌سازان فراهم می‌کند. آنچه این جزیره را متمایز می‌کند، حضور یک رودخانه است که از میان زمین می‌گذرد و یک جزیره کوچک دیگر را اضافه می‌کند. این چشم‌انداز جذاب، یک منظره دل‌فتراک‌کننده را ایجاد می‌کند و جایی عالی برای بازیکنانی است که در ماینکرفت به دنبال ساخت جزیره هستند.

کد سید: 980651324984522633

3-سید دره‌ی شکل قلب

تصویر سید دره ی شکل قلب
تصویر سید دره ی شکل قلب

این بذر یک تماشای واقعاً شگفت‌انگیز را در دنیای جذاب ماینکرفت فاش می‌کند. منطقه اطراف آن با کوه‌های برفی باستانی احاطه شده است که یک دره تقریباً شکل قلب ایجاد می‌کنند. این دره دارای یک بیوم جلگه گیلاس شاداب است که به تصویر رنگارنگ اضافه می‌کند. همچنین در وادی یک روستای کوچک وجود دارد که به طور کامل با بیوم جلگه گیلاس و قله‌های یخی هماهنگ می‌شود. این بذر برای کسانی که می‌خواهند پایگاهی با موضوع ژاپنی بسازند، کاملاً مناسب است.

کد سید: 5480987504042101543

2-سید کوه دونات

تصویر سید کوه دونات
تصویر سید کوه دونات

در این بذر ماینکرفت، یک کوه به شکل دونات بسیار استثنایی وجود دارد. و در داخل این تشکیل کوه در مرکز دونات، یک دریاچه کوچک قرار دارد. و این همه نیست؛ قله کوه با یک بیوم جلگه گیلاس پوشیده شده است که تجربه‌ای خیره‌کننده برای بازیکنان را ایجاد می‌کند.

کد سید: 7546871041441139804-

1-سید قله های یخی

تصویر سید قله های یخی
تصویر سید قله های یخی

ویژگی دیگر این بذر، تماشای شگفت‌انگیز کوه‌های یخی است که به طور گسترده و دورپرتی در اطراف بازیکنان قرار دارد. یک دره با بیومِ تایگا و درختانِ سرو های عظیم برای ساخت یک ساختمان سنتی در میان این قله های یخ بزرگ در پایین تپه ها بسیار مناسب است. سفر به مختصات x=-448 و z=-448 را انجام دهید و شما می‌توانید این مکان را پیدا کنید. از قله های کوهستانی یخی تا زیبایی دره تایگا، این بذر ماینکرفت یک مکان عالی برای شروع مگابیس شما را ارائه می‌دهد.

کد سید: 916151387-

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا