مقالاتمقالات بازی

چگونه در دمای سرد لگو فورتنایت دوام بیاوریم

لگو فورتنایت، حالت بازی ماجراجویی ساخت و ساز بقا در فورتنایت است که در آن بازیکنان می‌توانند به اکتشاف بایوم‌های مختلف بپردازند، منابع را جمع‌آوری کنند و با هیولاهای مرگبار مبارزه کنند. بازی شامل نقشه‌های متمایز با دماهای مختلف است. به همین دلیل، بازیکنان باید سطوح دما را نظارت کنند، زیرا شرایط آب و هوایی بیش از حد می‌توانند به مرور زمان آسیب رسان باشند.

تبلیغات

بیشتر مواقع، بازیکنان ممکن است در سرما گیر کنند، به ویژه اگر در حال بررسی منطقه یخ‌زده‌ی بایوم Frostlands باشند. لگو فورتنایت با اطلاع دادن به بازیکنان هنگامی که دمای آن‌ها کاهش می‌یابد، با یک اعلان که “شما سرما خورده‌اید” نشان می‌دهد. خوشبختانه، چند راه مختلف برای جلوگیری از یخ زدگی و مرگ در لگو فورتنایت وجود دارد.

چگونه سردمان نشود؟

لگو فورتنایت
تصویر لگو فورتنایت

بهترین کار این است که هنگام بارش باران و برف، داخل ساختمان‌ها بمانید زیرا دما در شب‌ها به شدت پایین می‌آید. اما اگر بازیکنان قصد اکتشاف بایوم Frostlands را داشته باشند، باید یاد بگیرند چگونه از سرما زنده بمانند. در زیر، راه‌های مختلفی برای نگه داشتن خود را در شب‌های سرد و بارانی در لگو فورتنایت لیست کرده‌ایم.

  • ساختن کمپ فایر

ساده‌ترین راه برای گرم نگه داشتن در لگو فورتنایت، ساخت یک کمپ فایر است. کمپ فایر گرما و نور را در شعاع کوتاهی فراهم می‌کند. ساخت کمپ فایر بسیار آسان است، زیرا تنها نیاز به سه تکه چوب دارد. بازیکنان می‌توانند تعداد زیادی چوب از درختان نزدیک جمع آوری کرده، به منوی ساخت دسترسی پیدا کنند و کمپ فایر را برای قرار دادن در هر قسمتی از زمین انتخاب کنند.

تبلیغات
  • ساختن یک تورچ

تورچ‌ها منبع نور هستند و برای بازیکنانی که در سرما بیرون هستند، گرما فراهم می‌کنند. تورچ‌ها فقط در work bench یا همان میز کار می‌توانند ساخته شوند. مواد لازم برای ساخت 3 تکه چوب و 5 علف(vine) است. بازیکنان می‌توانند به آسانی از بوته ها علف جمع آوری کنند و تعداد دلخواه تورچ بسازند.

  • خوردن فلفل

فلفل‌های تند یک راه مطمئن دیگر برای فرار از سرما در لگو فورتنایت هستند. در حالی که کمپ فایرها و تورچ‌ها به بازیکنان در طول شب‌های سرد کمک می‌کنند، اما وقتی برف می‌بارد بی‌اثر هستند. برای فرار از دمای سرد یخ‌زده، بازیکنان می‌توانند فلفل‌های تند را مصرف کنند. این فلفل‌ها را می‌توان در بوته‌های پراکنده در دره خشک(dry valley)، یک منطقه صحرایی در نقشه، پیدا کرد یا از صندوق‌های متروکه در برج‌های متروکه بدست آورد.

فلفل‌های تند هنگام خوردن خام، مقاومت سرما را به مدت دو دقیقه ارائه می‌دهند. برای افزایش مدت این مزیت، بازیکنان می‌توانند فلفل‌های تند را به یک برگر تند تبدیل کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا