مقالاتمقالات بازی

چگونه در دمای گرم لگو فورتنایت دوام بیاوریم

لگو فورتنایت یک بازی بقا و ساخت و ساز خشن است که در آن بازیکنان باید در برابر حیوانات و هیولاهای خطرناک و شرایط آب و هوایی سخت روبرو شوند. تمام نقشه‌های مختلف در این بازی دارای دماهای متفاوت هستند. برخی مناطق دارای دماهای سرد و یخی هستند، در حالی که بعضی دیگر دارای آب و هوای گرم هستند.

تبلیغات

هنگامی که بازیکنان وارد این مناطق گرم می‌شوند، باید دمای بدن خود را مدیریت کنند تا از مرگ ناشی از گرما‌زدگی جلوگیری کنند. مکانیک دما باعث سختی برای بقا می‌شود. به محض اینکه بازیکن شروع به گرم شدن می‌کند، بازی به او پیامی ارسال می‌کند که می‌گوید “شما گرم هستید”. خوشبختانه، چند راهی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند خود را خنک کنند و از گرمازدگی در لگو فورتنایت جلوگیری کنند.

چگونه در یک بیابان زنده بمانیم؟

بیابان لگو فورتنایت
تصویر بیابان لگو فورتنایت

اگر بازیکنان می‌خواهند در مناطق بیابانی بروند، باید راهی برای خنک ماندن پیدا کنند. بودن در دمای بسیار گرم می‌تواند بازیکنان را کند کند و حتی به آنها آسیب ناگهانی بزند. دماهای سرد را می‌توان با ماندن در داخل یا ساخت آتش مخصوص رفع کرد، اما مقابله با دماهای بالاتر کمی چالش‌برانگیز است.در زیر لیستی از روش‌های مختلفی آورده شده است که بازیکنان می‌توانند خود را از حرارت خیره کننده در لگو فورتنایت محافظت کنند.

  • خوردن توت یخی(snow berries)

تمرکز بر خوردن توت یخی راه بهتری برای خنک کردن بازیکنان در دمای بسیار گرم می‌باشد. این توت ها در بوته‌هایی که در اطراف محدوده عملکرد برفی وجود دارند قابل پیدا کردن هستند، و به سرعت به دلیل رنگ آبی خیره‌کننده‌شان راحت شناخته می‌شوند. بازیکنان باید تعداد بیشتری از توت‌ها را قبل از ترک روستای خود و ورود به مناطق با دماهای بالا جمع آوری کنند. خوردن توت یخی قابلیت منحصر به فرد ایجاد می‌کند که بازیکنان را به طور موقت در برابر گرما مقاوم میکند. این قابلیت به مدت دو دقیقه ماندگار است.

تبلیغات
  • درست کردن نوشیدنی توت یخی

بازیکنان می‌توانند توت‌های یخی را به یک نوشیدنی توت یخی تبدیل کنند که قابلیت مقاومت در برابر گرما ارائه شده توسط توت‌های یخی را تقویت می‌کند. این تنها زمانی ممکن است که بازیکنان از طریق حالت ساخت لگو فورتنایت یک ماشین ریخته‌گر ساخته باشند.

برای تهیه یک نوشیدنی توت یخی، بازیکنان به 2 توت یخی و 1 لیوان شیر نیاز دارند. شیر می‌تواند از طریق گاوها به دست آید. بازیکنان باید با دقت به سمت گاوها نزدیک شوند و آنها را نوازش کنند تا یک بسته شیر رها کنند. مصرف یک نوشیدنی توت یخی باعث مقاومت بازیکنان در برابر گرما تا 10 دقیقه می‌شود.

بازیکنان می‌توانند با خاموش کردن تنظیمات دما قبل از ایجاد یک دنیای جدید در لگو فورتنایت، به طور کامل از مشکلات تغییرات دما جلوگیری کنند.

  • استفاده از یک طلسم یخی

یک روش دیگر و منحصر به فرد برای افزایش مقاومت در برابر دماهای گرم، ساخت یک طلسم یخی بر روی یک کرفتینگ تیبل است. مواد مورد نیاز شامل ۳ پارچه ابریشم، ۱ مرمر و ۳ پوسته شن است.با قرار دادن طلسم در یکی از قسمت‌های تجهیزات، بازیکنان مقاومت در برابر گرما را دارا می‌شوند و در عین حال دفاع خود را نیز بالا می‌برند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا