اخبار سینما

اولین تریلر پاندای کونگ فو کار 4 منتشر شد

اولین تریلر پاندای کونگ فو کار 4 منتشر شد. فرنچایز “پاندای کونگ فو کار” یکی از برجسته‌ترین تولیدات انیمیشن شرکت DreamWorks است. این فرنچایز با ارائه سه فیلم اول، نه تنها به عنوان یکی از برجسته‌ترین آثار این استودیو شناخته شده است، بلکه یک دنیای گسترده از شخصیت‌ها و داستان‌های جذاب را به وجود آورده است. این داستان‌ها و شخصیت‌ها توانسته‌اند تأثیرات ژرفی بر روی مخاطبان خود گذاشته و به یاد مانده باشند.

تبلیغات

تقریبا نزدیک به هفت سال از زمانی که شخصیت پو به بازیگری جک بلک در صحنه ظاهر شد، گذشته است، اما این منتظر تغییراتی است. “پاندای کونگ فو کار 4” قرار است در مارس 2024 به روی پرده سینماها برود. این چهارمین قسمت از مجموعه، پو را برای ماجراجویی بزرگی آماده می‌کند، زیرا او به دنبال جنگجوی جدیدی از قبیل اژدها، قبل از بازنشستگی و تبدیل شدن به رهبر معنوی دهلیز صلح است.

هنگامی که پو با دشمن جدید و خطرناکی به نام “آفتاب پرست” روبرو می‌شود، سفرش مسیر جدید و غیرمنتظره‌ای را پیش می‌برد. او با دزد تندسخنی به نام ژن متحد می‌شود تا دهلیز صلح را از خشم آفتاب پرست نجات دهد. این قسمت همچنین با حضور بازیگرانی چون Ke Huy Quan و ایان مک‌شین، احساس هیجان و جذابیت را به این فیلم اضافه کرده است.

انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4
تصویر انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4
انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4
تصویر انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4
انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4
تصویر انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4

کارگردان و تهیه‌کننده این فیلم، مایک میچل و ربکا هانتلی، تأکید دارند که تریلر این فیلم، تنها نشانه‌ای از آنچه که طرفداران “پاندای کونگ فو کار” انتظار دارند نیست، و این فیلم پیش‌بینی می‌شود توانایی داشته باشد تا سرزمین شگفتی‌های جدیدی را به نمایش بکشد.

تبلیغات

نمایش بیشتر

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا