اخبار بازیاخبار سینمامقالات

جک بلک نقش استیو ماینکرفت را بازی خواهد کرد

جک بلک به عنوان بازیگر اصلی فیلم ماینکرفت انتخاب شده است، و آغاز تولید این فیلم برنامه‌ریزی شده است. طبق گزارش Deadline، فرایند ساخت فیلم قبل از تاریخ اکران آن در 4 آوریل 2025 آغاز خواهد شد، و منابع افراگیر اعلام کرده‌اند که جک بلک در نقش استیو ماینکرفت را بازی خواهد کرد. این انتخاب جلب توجه را در پروژه افزوده و با حضور جیسون موموآ، ستاره آکوامن، که نقش اصلی را تایید کرده است، ترکیبی جالب از بازیگران در فیلم را فراهم می‌آورد.

تبلیغات
جک بلک نقش استیو ماینکرفت را بازی خواهد شد
تصویر جک بلک و ماینکرفت

با وجود اینکه از تاریخ اکران فیلم ماینکرفت فقط یک سال مانده است، هنوز اطلاعات دقیقی درباره داستان و نقش جک بلک به عنوان استیو در آن در دسترس نیست. بر اساس گزارش IMDB، این فیلم به نظر می‌رسد که به جای انیمیشن کامل، به صورت لایو اکشن تولید شده و داستان آن گروهی از دوستان است که با ماجراجویی به دنبال متوقف کردن اندر دراگون هستند.

همچنین اطلاعات موجود نشان می‌دهد که اما مایرز، ستاره فیلم ونزدی، نقشی ناشناخته در این فیلم خواهد داشت و ستاره‌های فیلم صلح‌ساز، دانیل بروکس و سباستین یوجین هانسن، به ترتیب به نقش‌های داون و هنری پرداخته و در این ماجرا شرکت خواهند کرد. با این حال، همه این اطلاعات به طور کامل نیستند، و اطلاعات بسیاری از جزئیات فیلم هنوز مخفی نگه داشته شده‌اند. با حضور جک بلک در این پروژه، انتظار می‌رود که تا حدودی برای تماشاگران جذابیت بیشتری ایجاد شود.

منبع: TheGamer

تبلیغات

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا