ماینکرافت

دانلود مپ مگا فارم کریپر ماینکرافت بدراک ادیشن

درود به دوستان بزرگوار اگر شما نیازمند فارم کریپر هستید لطفا تا اخر این مقاله را مطالعه کنید. فارم کریپر به عقیده من یکی از مهم ترین فارم هایی است که هر ماینکرافت پلیری باید او را بسازد و در مپ خود بسازد.ساخت این فارم دلایل متفاوتی دارد برای مثال ساخت گان‌پاودر که با آن میتوانید TNT بسازید. TNT ممکن است بی‌کاربرد باشد اما برای ساخت های فارم هایی مثل فارم چوب اتوماتیک و… نیازمند TNT هستید.

تبلیغات

اگر شما نمیتوانید فارم کریپر بسازید یا وقت آن را ندارید میتوانید در این مقاله با دانلود کردن مپ زیر با چند کلیک به راحتی برای خود فارم کریپر داشته باشید.اما مشکلی وجود دارد، شما ممکن است یک مپ بسیار مهم در بازی خود داشته باشید و در آن نیازمند فارم کریپر باشید به خاطر همین شما مجبورید در این مپ که یک فارم کریپر وجود دارد دوباره شروع کنید اما با تفاوت این که یک فارم کریپر دارید آن هم نه یه فارم کریپر معمولی یک مگا فارم کریپر! این بینظیر است زیرا شما با چند دقیقه منتظر ماندن میتوانید تعداد بینظیری گان‌پاودر بدست بیاورید.

مگا فارم کریپر ماینکرافت
تصویر مگا فارم کریپر ماینکرافت

تنها چیزی که برای این مپ مهم است این است که سعی کنید اولین مپ سروایول شما یا مهمترین آنها باشد که نیازمند نباشید بخاطر فارم کریپر دوباره از ابتدا شروع کنید. شما به علاوه اینکه میتوانید مگا فارم کریپر داشته باشید میتوانید با الگو برداری از آن این فارم کریپر را یاد بگیرید و در مپ های دیگرتان آن را بسازید.اما چرا میگویم این یکی از مهمترین فارم های بازی است؟ زیرا شما به ساختن چند فارم پیچیده میتوانید بفهمید که چقدر نیازمند TNT هستید و برای ساخت TNT شما نیازمند گان‌پاودر هستید به علاوه برای پیدا کردن ندرایت کار شما بسیار راحت‌تر میشود

این مپ توسط ArCtaff ساخته شده است و برای دیدن آموزش کامل ساخت فارم و تمامی اطلاعات مربوط به این موضوع، لطفاً بر روی لینک زیر کلیک کنید:

اطلاعات کامل و آموزش ساخت فارم توسط ArCtaff

تبلیغات

نمایش بیشتر

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا