اخبار بازی

تاریخ شروع فصل دوم سرور متا کرفت اعلام شد

سرور متا کرفت به زودی بازمیگردد، و این بار با یک فصل جدید و هیجان انگیز. با مدیریت یوتیوبر و استریمر محبوب، آقای میلاد، سرور متا کرفت در حال راه‌اندازی فصل جدید خود است. این بار، افراد بیشتری از همیشه در سرور حضور خواهند داشت و سرور نیز قوی‌تر از قبل خواهد بود. ما شما را به شدت دعوت می‌کنیم تا با هیجان و شوق، منتظر شروع فصل دوم سرور متا کرفت باشید. این فصل جدید از سرور متا کرفت یک تجربه بی‌نظیر و سرگرم‌کننده را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

تبلیغات

سرور متا کرفت، یک سرور SMP ایرانی است که توسط آقای میلاد تاسیس شده و با همکاری بیش از 50 خالق محتوا راه‌اندازی شده است. این سرور در ابتدا به سرعت جای خود را در میان مردم یافت و با استقبال گرمی همراه بود. در آغاز، سرور متا کرفت تنها برای کریتورهای یوتیوبر و استریمر قابل دسترس بود و شرایط ورود برای سایر افراد مجاز نیست. اما با گسترش روز افزون شهرت این سرور و افزایش تقاضا، تصمیم گرفته شد که فصل اول این سرور برای عموم قابل دسترسی باشد.

تاریخ شروع فصل دوم سرور متا کرفت

فصل دوم سرور متا کرفت

صفحه اینستاگرام اقای میلاد طی اطلاع رسانی از فصل دوم سرور متا کرفت اعلام کرد: “شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷، شروع فصل دوم متاکرفت خواهد شد. شما میتوانید افتتاحیه‌ی فصل دوم را در لایو استریم کانال یوتیوب به صورت زنده تماشا کنید. در این رویداد، یوتیوبر ها و استریمر های محبوب شما نیز حضور خواهند داشت.”

تبلیغات

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا