ماینکرافتمقالات بازی

7 ایده برتر بیلد کریسمسی ماینکرافت

در این فصل کریسمسی ماینکرافت، بازیکنان ماینکرافت می‌توانند خلاقیت خود را به کار بگیرند و ساختمان‌های شادابی را در بازی ایجاد کنند که به زیبایی این جشن را به تصویر کشیده باشند. روش‌هایی برای زنده کردن احساسات کریسمس در این بازی وجود دارد، از جزئیات قابل شناسایی مانند اسباب‌بازی تا طراحی‌های خلاقانه مانند خانه‌های زنجفک. این مقاله، هفت طرح شگفت‌انگیز از بیلد های کریسمسی در ماینکرافت را برای شما لیست کرده است تا بتوانید چیزی ویژه را به دنیای مجازی خود اضافه کنید.

تبلیغات

طراحی‌های ساختمانی برای فصل کریسمس در بازی ماینکرافت

1-خانه زنجفیل

خانه زنجفیل ماینکرافت
تصویر خانه زنجفیل

ساخت یک خانه زنجفیلی یک ساختمان سنتی و شگفت‌انگیز کریسمسی است که می‌توانید در بازی ماینکرافت بسازید. با استفاده از بلوک‌ها، می‌توانید پایه‌ای جذاب را در بازی بسازید. این طرح از بلوک‌های رنگارنگ برای نمایش آبنبات‌ها استفاده می‌کند و چرم های قند هم در اطراف خانه وجود دارد. این افزودنی شیرین به دکوراسیون کریسمس شما خاطرات دلنشین و احساسات دوست داشتنی را به یاد می‌آورد.

2-هدایای کریسمسی ماینکرافت

کادو کریسمس
تصویر کادو کریسمس

چه بود کریسمس بدون هدایا؟ می‌توانید صحنه تعطیلات خود را در ماینکرافت با ساخت یک توده از هدایا تزیین کنید. می‌توانید هدایایی با اشکال و اندازه های مختلف با استفاده از بلوک‌های مختلف بسازید. سپس می‌توانید آن‌ها را جلوی خانه‌ها قرار داد یا آن‌ها را زیر درخت کریسمس قرار دهید.

3-درخت کریسمس زیبا

درخت کریسمس زیبا
تصویر درخت کریسمس زیبا

یک درخت کریسمس زیبا در ماینکرافت امری ضروری است. با استفاده از ترکیب برگ‌ها و بلوک‌های سبز به عنوان پایه، می‌توانید یک درخت کریسمس دلپذیر در بازی ایجاد کنید. می‌توانید آن را با زیورات چند رنگ کنید. حتی می‌توانید هدایا را زیر آن قرار دهید. برای منتشر کردن شادی تعطیلات، درخت کریسمس خود را در وسط خانه یا مرکز شهر قرار دهید.

تبلیغات

4-آدم برفی

آدم برفی
تصویر آدم برفی

یک آدم برفی سازه ای ساده در دنیای ماین‌کرافت شما در این کریسمس است. برای ساخت هر قسمت از بدن، بلوک‌های برف را جمع‌آوری کنید. از چوب برای بازوها و بینی استفاده کنید. همچنین می‌توانید دکمه‌ها را در شکمش قرار دهید. برای منتشر کردن شادی و ایجاد دنیای زمستانی، آدم برفی پرمشتاق خود را در وسط روستای خود یا نزدیک خانه‌تان قرار دهید.شما میتوانید آدم برفی را با بلاک های برف و برای شال گردن از پشم های رنگی استفاده کنید.بینی آدم برفی را با چوب بسازید و دکمه هایش را بگذارید.شما میتوانید برای آدم برفی خود کلاه نیز بیلد کنید تا زیباتر به چشم بیاید.

5-خونه کریسمسی

خونه کریسمسی
تصویر خونه کریسمسی

هر دنیای ماین‌ کرافت با موضوع کریسمس باید یک خانه کریسمسی داشته باشد. این ساختمان دارای روشنایی‌های جشنی، درب و دود خانه است. برای ایجاد اثر زمستانی، بلوک‌های برف را در اطراف سقف و منطقه اطراف قرار دهید. شما می‌توانید داخلی گرم و دعوت‌کننده‌ای با مبلمان موضوعی کریسمسی مانند یک درخت کریسمس کوچک، یک شومینه دوست داشتنی و یک میز آماده برای جشن باشد ایجاد کنید.

6-فروشگاه روستایی کریسمس

فروشگاه روستایی کریسمس
تصویر فروشگاه روستایی کریسمس

برای ایجاد یک مپ پرهیجان و پرمشغله کریسمسی، یک فروشگاه روستای کریسمسی را به شهر خود اضافه کنید. یک فروشگاه کوچک با پنجره‌ها و تابلوی تبلیغاتی برای محصولات کریسمسی بسازید. داخل فروشگاه را برای کالاهای مختلف موضوعی کریسمسی مانند کیک‌ها، کلوچه‌ها و هر چیز دیگری که دوست دارید، طراحی کنید. شهر کریسمسی شما با این ساخت پویا و جذاب، بیشتر شیرین و پرجنب و جوش خواهد به نظر آمد.

7-سورتمه بابانوئل

سورتمه بابانوئل
تصویر سورتمه بابانوئل

ساخت سورتمه کریسمس برای بازی در ماین‌کرافت می‌تواند یک کار خلاقانه و جالب باشد، چرا که این یک نماد معروف کریسمس است.شما میتوانید با استفاده از چوب و در ها گوزن هایی را بسازید و با طناب به سورتمه وصل کنید.این بیلد فضای شما را جذاب تر و واقعی تر میکند.

منبع: sportskeeda

نمایش بیشتر

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا