مقالات بازی

10 تا از محبوب‌ترین با‌گ های تمام دوران ماینکرافت

ماینکرفت، بازی سندباکس بسیار محبوبی است که در طول سال‌ها توانسته است تعداد زیادی از بازیکنان را به خود جذب کند. بین جنبه‌های متعددی که بازیکنان را مجذوب خود می‌کند، وجود باگ‌ها و گلیچ ها یک جایگاه ویژه دارند. این گلیچ ها معمولاً باعث بروز نتایج غیرمنتظره‌ای می‌شوند که همزمان باعث شگفتی و سرگرمی بازیکنان می‌شود. گلیچ ها با توجه به نسخه‌های گوناگون ماینکرفت، ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشند؛ بنابراین همیشه مطمئن شوید از نسخه مناسب استفاده می‌کنید تا لذت کامل از این بازی فراهم شود.

تبلیغات

این مقاله به بررسی 10 باگ و گلیچ های مورد علاقه طرفداران ماینکرفت می پردازد که اثری پاک نشدنی در جامعه گیمینگ بر جای گذاشته‌اند.

دوپلیکت کردن Tripwires

10 تا از محبوب‌ترین با‌گ های تمام دوران ماینکرافت

تصور کنید شما بتوانید به شکلی نامحدود از tripwire hooks استفاده کنید. باگ دوپلیکت کردن Tripwiresبرای شما این امکان را فراهم میکرد تا شما هرچقدر که دوست داشتید به آسانی بتوانید، tripwire hooks تولید کنید و از آن استفاده کنید.

ریل دوپلیکیتور

10 تا از محبوب‌ترین با‌گ های تمام دوران ماینکرافت

در دنیای ماینکرفت، ریل‌‌ ها ایتم‌ های بسیار ارزشمند برای ساخت و ساز سیستم‌های پیچیده حمل و نقل هستند. گلیچ تکثیر ریل به بازیکنان این قدرت را می‌دهد که به سادگی این ریل‌ها را به تعداد نامحدودی تکثیر کنند. با ساخت یک دستگاه هوشمند با استفاده از بلاک‌های اسلایم، بلاک‌های آبزرور و پیستون‌های چسبنده، شما قادر خواهید بود تأمین بی‌نهایتی از ریل را برای خود ایجاد کنید.

تبلیغات

کارپت دوپلیکیتور

10 تا از محبوب‌ترین با‌گ های تمام دوران ماینکرافت

کارپت‌ها در دنیای ماینکرفت نقش تزئینی و کاربردی را بازی می‌کنند. این گلیچ به شما اجازه می‌دهد تا کارپت‌ها را برای مصارف مختلف به صورت نامحدود تکثیر کنید. با استفاده از ترکیبی از پیستون‌های چسبنده، اسلایم بلاک و ابزرور بلاک ، به سادگی قادر خواهید بود فرش‌ها را تکثیر کنید. این گلیچ به شما امکان می‌دهد تا به طرز هوشمندانه‌ای کارپت‌ها را توسعه دهید و نیازهای ساختمانی خود را برآورده سازید.

گلیچ دوپلیکیت آرمور

10 تا از محبوب‌ترین با‌گ های تمام دوران ماینکرافت

آرمور در دنیای ماینکرفت نقش اساسی در بقا دارد و تکثیر آن می‌تواند مزایای چشمگیری را به ارمغان بیاورد. شما می‌توانید با استفاده از اینچنت تورنز و فنس گَیت(fance Gate)، قطعات آرمور را تکثیر کنید. این گلیچ نیاز به Arrow of harming و فَنس معلق دارد. این به شما امکان می‌دهد آرمور ندرایتی را به صورتی بی‌نهایت تولید و در کف‌ها پخش کنید. این منظره‌ای واقعاً شگفت‌انگیز است که دیدنش شگفتی برانگیز خواهد بود.

گلیچ دوپلیکیت آیتم

10 تا از محبوب‌ترین با‌گ های تمام دوران ماینکرافت

این گلیچ نیازمند دو بازیکن و یک شتر است. بازیکنان می‌توانند با دقت در زمان بندی اقدامات و استفاده از یک شتر با صندوق، آیتم موجود در صندوق را تکثیر کنند. این گلیچ نیازمند همکاری دقیق بین دو بازیکن است، به طوری که یکی از بازیکنان باید موقتاً از سرور خارج شود و هنگام بازگشت، تعدادی از آیتم دوپلیکیت شده را در اختیار داشته باشد. این روش امکان تکثیر دایمند، ندرایت و سایر موارد را فراهم می‌کند.

گلیچ حرکت از طریق دیوار ها

10 تا از محبوب‌ترین با‌گ های تمام دوران ماینکرافت

بازیکنان ماینکرافت بدراک می‌توانند از یک گلیچ استفاده کنند تا از دیوارها عبور کنند. با استفاده از شالکر باکس یا بلاک جدید drip leaf ، این خرابی راه خلاقانه‌ای برای ناوبری در منطقه فراهم می‌کند.

شما می‌توانید شالکر شل را یک بلاک فاصله از دیوار قرار دهید، در میان آن ایستاده و آن را باز کنید تا خود را از طریق آن منتقل کنید. به این ترتیب، شما می‌توانید مناطق پنهان را کاوش کنید و دوستان خود را متعجب کنید.

درختان Azalea (لاش کیو)

10 تا از محبوب‌ترین با‌گ های تمام دوران ماینکرافت

معرفی درختان آزالیا در ماینکرافت 1.18 باعث بروز یک خلل جالب شد. این درختان می‌توانند حواشی ایجاد کنند که از پریدن موجودات و حمله به بازیکنان جلوگیری کند. این رفتار غیرمنتظره به این معنی است که می‌توانید از درختان آزالیا برای ساخت بیس ماینکرفت خود در برابر موجودات محافظت کنید.

دوپلیکیت آیتم با استفاده از Task manager

10 تا از محبوب‌ترین با‌گ های تمام دوران ماینکرافت

این گلیچ برای نسخه جاوا است و با استفاده از یک بشکه یا صندوق انجام می شود. یک صندوق یا بشکه قرار دهید، آن را یک بار باز کنید و سپس ذخیره کرده و خارج شوید تا به صفحه عنوان برگردید. حال، به دنیا برگردید، صندوق را باز کنید و آیتم هایی که می خواهید تکثیر کنید را در صندوق قرار دهید. با این حال، پس از انجام این کار، صندوق را ببندید. به جای آن، کلیدهای ctrl+shift+esc را در صفحه کلید خود فشار دهید تا مدیر کار ویندوز را باز کنید.

بعد از باز شدن آن، بر روی پلتفرم GDK باز کردن کلیک کنید و سپس فرآیند را پایان دهید. لانچر ماینکرفت شما باید یک پیغام خطای کرش را نشان دهد. بازی را دوباره باز کنید، به دنیای خود بپیوندید و اگر به درستی انجام داده اید، باید آیتم ها هم در مخزن و هم در صندوق شما باشد.

گلیچ X-Ray

10 تا از محبوب‌ترین با‌گ های تمام دوران ماینکرافت

با ورود به اعماق ماینکرفت می‌توانید هم هیجان و هم چالش را تجربه کنید. با استفاده از گلیچ X-ray ، بازیکنان می‌توانند از دیوارها و زمین ها رد شوند و بهترین حالت برای کاوش در غارها را فراهم کنند. یک درب تله را به اندازه‌ای بالاتر از شما قرار دهید که با تغییر درب تله شما در حالت چهارپا قرار بگیرید. یک پیستون چسبان جلوی شما باید با یک دسته متصل شده باشد.

هنگامی که دستگیره را بکشید تا دروازه تله باز شود، و شما در حالت راه رفتن به سختی باشید و پیرامون خود راهنماها را ببینید، می‌توانید از زیر زمین نگاهی به معدن‌ها و سازه‌های پنهان زیر سطح داشته باشید. به این ترتیب می‌توانید یک تنظیماتی ایجاد کنید که به شما امکان مشاهده کانه‌ها و ساختمان‌های پنهان زیر سطح را بدهد.

دیدن زیر آب

10 تا از محبوب‌ترین با‌گ های تمام دوران ماینکرافت

مسیریابی در اعماق اقیانوس‌های ماینکرافت ممکن است وظیفه‌ای دشوار باشد. با این حال، وجود یک گلیچ مربوط به قایق‌ها، کشوتران و زاویه‌های دوربین به شما یک راه حل می‌دهد. روی قایق بنشینید و در حین رانندگی، زاویه دوربین را به نحوی قرار دهید که افق به راحتی بخش بالایی اقیانوس و بخش پایینی و تاریک‌تر آن را تمایز دهد.

با استفاده از تغییر دید دوربین و استفاده از انواع جوشانده‌های دید شب، شما می‌توانید از طریق آب را ببینید و کف اقیانوس و ساختمان‌های پنهان را فاش کنید. با این روش می‌توانید سفینه‌های غرق شده، اماکن مخفی اقیانوسی و همچنین آثار اقیانوسی را مشاهده کنید

باگ ها و گلیچ های ماینکرفت تنوع زیادی دارند از ترفندهای تکرار اشیاء تا روش‌های خلاقانه برای تعامل با محیط بازی. هر چند برخی از گلیچ‌ ها ممکن است اخلاق بازی را به چالش بکشند، اما بدون شک، یک عنصر شگفتی و هیجان به تجربه ماینکرفت اضافه می‌کنند.

منبع: sportskeeda

نمایش بیشتر

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا