مقالات بازی

احتمال اضافه شدن ویژگی ساخت خودکار در ماینکرافت

به گزارش یک پلیر ماینکرافت به نام DanGeony، قابلیت ساخت خودکار ممکن است به عنوان یک ویژگی رایج در بازی معمول شود. به نظر می‌رسد که این فاش کننده تا حد زیادی شباهت‌هایی با یک فرد درون گرا دارد که حدود یک سال پیش ظاهر شد و محتوایی را که در به‌روزرسانی 1.20 ماینکرافت در راه بود، فاش کرد. همانطور که پیدا شد، او بسیار دقیق بود و این بار هم همین انتظار می‌رود.

تبلیغات

اگر آنچه آنها منتشر کرده‌اند درست باشد، یک ویژگی معمولی ویرایش شده ممکن است به بازی کامل اضافه شود. ساخت خودکار یک ویژگی موجود در بازی ماینکرافت است که به لطف قدرت ماد امکان پذیر شده است. اما اگر این رخداد نشان دهنده حقیقت باشد، ممکن است بدون نصب ماد ها، به عنوان یک ویژگی دائمی در بازی حضور داشته باشد.

ویژگی جدید ماینکرافت
تصویر کرفتینگ تیبل (میز کار) بازی ماینکرافت

آخرین اطلاعات گزارش‌شده ماینکرافت به نظر می‌رسد توسط “DanGeony” در توییتر منتشر شدند که اکنون تصویر آن‌ها را از این پلتفرم حذف کرده‌اند. این به نظر می‌رسد که در تصویر، بازیکنان یک “هاپر” متصل به یک “ردستون” را می‌بینند که در حال تغذیه میز ساخته به نظر می‌رسد. چیزی که این را جالب می‌کند، وجود شباهتی با یک افشا‌گری قبلی است.

حدود یک سال قبل یک کاربر توییتر به نام Roger Badgerman چند ویژگی اصلی مثل شترها، رأی گیری موجودات و باستان شناسی (Archaeology) رو که در به‌روزرسانی 1.20 بازی مشاهده شدند، فاش کرد. این کاربر ادعا کرد که از داخل این صنعت اطلاعاتی داره و به همین دلیل موجانگ استودیو چندین پست از او رو حذف کردند.

تبلیغات

یک ویدیو کوتاه از camman18 در یوتیوب هم درباره احتمال اینکه دو افشاگر گزارش شده همان شخص باشند، صحبت کرد. اگرچه اطلاعات زیادی در دست نیست و این فقط یک شایعه است، این می‌تواند یک ویژگی جالب برای بهبود بازی باشد. گرچه این یک ویژگی جدید نیست، اما قطعاً جالب خواهد بود که ساخت و ساز خودکار به طور رسمی وارد بازی شود.اما همه نظریه‌هایی که این ویژگی را نشان می‌دهند، را تأیید نمی‌کنند. یک کاربر ردیت (Redditor) پیشنهاد داد که این ممکن است به معنی وجود یک سیستم تازه برای ساخت و ساز در نقشه‌های Redstone باشد. این به این معنی است که ساخت و ساز، به یک شیوه‌ی جدید با Redstone تعامل خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا