مقالات بازی

کمیاب ترین اینچنت های ماینکرافت

بازیکنان می‌توانند اینچنت های ماینکرافت را بر روی ابزارها، زره‌ها و تجهیزات خود اعمال کنند. این اینچنت ها قدرت‌های ویژه‌ای دارند که توانایی تجهیزات را در انجام فعالیت‌های مختلف بهبود بخشد. در حالی که بیشتر اینچنت ها را معمولاً در اینچنتینگ تیبل که بازیکنان می‌توانند آن را بسازند پیدا می‌شود، برخی از آن‌ها نادر هستند و به عنوان کمیاب دسته‌بندی می‌شوند. این‌ها قدرت‌های نادری هستند که تنها در چست ها و با ترید کردن با ویلیجرها پیدا می‌شوند.

تبلیغات

به دست آوردن کدام اینچنت در ماینکرافت سخت تر است؟

حتی در بین اینچنت‌های کمیاب ماینکرافت، دو تا از آن‌ها کمیاب‌ترین اینچنت در کل بازی هستند.

اینچنت سویفت اسنیک Swift Sneak

اینچنت سویفت اسنیک ماینکرافت
تصویر انشنت سیتی (محل پیدا کردن اینچنت اینچنت سویفت اسنیک) ماینکرافت

در ماینکرافت، اینچنت “Swift Sneak” دشوارترین اینچنتی است که می‌توان آن را پیدا کرد. این اینچنته نسبتاً جدیدی است که با به‌روزرسانی 1.19 به بازی اضافه شده است، که این اجازه را به بازیکنان می‌دهد تا در حالت خزیدن یا نشستن، سریعتر حرکت کنند. این اینچنت اصلاح شده برای این است که بازیکنان بتوانند به سرعت از واردن در منطقه دیپ دارک فرار کنند. با این حال، برای به دست آوردن آن، احتمالاً باید حداقل یک بار با واردن روبرو شوید.

این اینچنت به عنوان اینچنت کمیاب بازی دسته‌بندی شده است که سبب می‌شود بدست آوردن آن سخت شود. تنها مکانی که می‌توان آن را پیدا کرد، چست های انشنت سیتی است. اگرچه احتمال تولید آن در صندوق 23.2٪ است، اما ساختار خود یکی از سخت‌ترین‌ها برای بررسی و غارت است.

تبلیغات

انشنت سیتی به همراه دیپ دارک در به روزرسانی 1.19 به بازی اضافه شد. این ساختار در عمق زمین قرار دارد و پر از بلوک‌های sculck است. این بلوک‌ها قادرند به تمامی ارتعاشات صوتی حساس شوند و خود را فعال کنند. سنسور sculck سپس بلاک sculk shrieker را فعال می‌کند که باعث میشود واردن احضار شود

وقتی بازیکنان از انشنت سیتی عبور می‌کنند، باید بسیار مراقب باشند که هیچ صدایی در حین راه رفتن، شکستن بلاک‌ ها و حتی باز کردن چست هت ایجاد نکنند. هر چند سعی می‌کنند تمام بلاک‌های Sculck شرایط را شکست دهند، اما احتمال دارد که فقط شکستن بلاک، باعث فعال شدن یک Sculck دیگر در نزدیکی شود.

مدیریت همه اینها در حالی که از چست ها موجود در استراکچر برای کتاب جادویی Swift Sneak سریع سرقت می‌کنید، باعث می‌شود این قدرت به سخت‌ترین اینچنتی تبدیل شود که در بازی بدست می‌آید.

اینچنت مندینگ Mending (در نسخه جدید 1.20.2)

اینچنت مندینگ ماینکرافت
تصویر اینچنت مندینگ ماینکرافت

یکی دیگر از قدرتی که به زودی سخت‌ترین اینچنت قابل دستیابی خواهد بود، اینچنت مندینگ شناخته شده است. اینچنت مندینگ به مدت زمان زیادی در بازی وجود داشته و به بازیکنان اجازه می‌دهد تجهیزات خود را به صورت خودکار تعمیر کنند با جذب لول XP(تجربه). با اینکه این جادوی گنجینه‌ای بود، به راحتی از طریق کتابدار قابل دستیابی بود.

اما در به‌روزرسانی جدید 1.20.2، Mojang قصد دارد سیستم معامله با روستایی کتابدار را تغییر دهد و در واقع سخت‌تر کند تا به این اینچنت ویژه دست پیدا کرد.

پس از انتشار به روزرسانی رسمی ، بازیکنان باید یک ویلیجر را در مرداب تکثیر کنند و به آن شغل کتاب دار بدهند و آن‌ها را به سطح Master برسانند تا بتوانند اینچنت مندینگ را بدست آورند.

منبع: sportskeeda

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا