مقالات بازی

6 تا از بهترین اینچنت ماینکرافت برای هلمت، کلاه

ماینکرافت تجربه‌ای بیشتر از یک بازی معمولی را ارائه می‌دهد، زیرا یک ماجراجویی گسترده با امکانات بی‌پایان برای بازیکن فراهم می‌کند. این دنیای خلاقانه به شما اجازه می‌دهد تا سرنوشت خود را در دست بگیرید، آیا تصمیم می‌گیرید به عمق زمین حفاری کنید یا قلعه‌های بلند بسازید. بهترین اینچنت ماینکرافت، عامل کلیدی است که باعث می‌شود ماینکرافت هم جذاب و هم چالش برانگیز باشد، زیرا به بازیکنان این امکان را می‌دهد که تجهيزات خود را با قابليت ها و اثرات منحصر به فرد شارژ کنند.

تبلیغات
هلمت ماینکرافت
تصویر هلمت ماینکرافت

در بازی ماینکرافت، کلاه هایی که با اینچنت مناسب بسیار قدرتمند شده‌اند، می‌توانند تغییرات بسیار زیادی را در بازی به وجود آورند، بدون اینکه مهم باشد که آیا شما در حال بررسی دنیای واردن یا ساخت قلعه عظیم هستید. این مقاله به بررسی ۶ تا از بهترین اینچنت ماینکرافت برای کلاه ها در نسخه ۱.۲۰ خواهد پرداخت.

Respiration III

هنگام ورود به دریاهای ماینکرفت و شنا در زیر آب، شاهد یک نوار تنفس قابل رؤیت هستید که بعد از مدتی تنفس شما تمام می‌شود و نیازمندی به نفس کشیدن دارید. هدف از این اینچنتمنت، افزایش پایداری تنفس شما زیر آب است تا بتوانید در زیر آب به مدت طولانی‌تری زندگی کنید. به طور خلاصه، در مواقعی که قصد ساختن بیلد زیر آب را دارید، نیاز است تا توانایی تنفس در هنگام بیلد کردن حفظ شده و نیازمند بالا آمدن برای تنفس نباشید.

Aqua Affinity I

همهٔ شما می‌دانید که خراب کردن یک بلاک در زیر آب بسیار دشوار است و بیش از حد معمول زمان می‌برد. اما این اینچنتمنت سرعت خراب کردن بلاک در زیر آب را برای شما ساده‌تر می‌کند و شما به راحتی می‌توانید بلاک را در زیر آب تخریب کنید. این اینچنتمنت برای مواقعی که شما به نیازمندی شیشه هستید مناسب است؛ می‌توانید زیر آب بروید، شن را با سرعت طبیعی خراب کنید و سرعت کار خود را افزایش دهید.

تبلیغات

Protection IV

در بازی ماینکرافت، اینچنت محافظت Protection بسیار پرکاربرد است و می‌توان آن را بر روی قطعات مختلفی از زره‌ها، از جمله شلوار، اعمال کرد. این اینچنتمنت حفاظت گسترده‌ای را در برابر انواع مختلف صدمات، مانند صدمات ناشی از زامبی‌ها، انفجارهای کریپر یا سقوط از صخره‌های بلند، فراهم می‌کند.

می‌توان در ماینکرافت از اینچنتمنت محافظت به همراه اینچنتمنت محافظت دیگری روی قطعات مختلف زره استفاده کرد، اما محدودیتی به نسبت کاهش آسیب وجود دارد و به حداکثر ۸۰ درصد کاهش آسیب محدود می‌شود. معمولا بالاترین سطح محافظت در ماینکرافت، سطح چهارم است و باعث کاهش ۱۶ درصدی آسیب از منابع مختلف می‌شود.

Thorns III

آرمور های بدون اینچنتمنت اگر توسط ماب یا پلیر ضربه بخورید ، آسیبی به پلیر یا ماب مقابل زده نمیشود و فقط به شما آسیب می‌رسد. در صورت داشتن این اینچنتمنت ، اگر توسط ماب یا پلیر ضربه بخورید نه تنها به شما اسیب میرسید بلکه پلیر یا ماب مقابل هم آسیب میرسد و دمیج میخورد

اما اینچنتمنت تورنز در بعضی مواقع میتواند ضرر داشته باشد ، اگر یک زامبی ویلیجر را جا به جا کنید باید مواظب باشید که زامبی ویلیجر نمیرد ، در صورت 3 بار آسیب زدن به شما به خودشان آسیب میرسد و میمیرد

Mending I

Mending یکی از اینچنت هایی است که در بازی ماینکرافت وجود دارد. با این اینچنت، قادر خواهید بود تا ابزارها و سلاح های خود را با استفاده از لول خود، بهبود بخشید. به عبارت دیگر، هر وقت که شما با استفاده از یک ابزار یا سلاح، دشمنان خود را شکست می دهید، لول ای که به دست می آورید، به خود اینچنت اضافه می شود و به این ترتیب می توانید ابزار و سلاح خود را بهبود بخشید. این ویژگی برای بازیکنانی که به دنبال یک بازی مهارتی هستند، بسیار جذاب خواهد بود.

Unbreaking III

اینچنت Unbreaking III مقاومت بوت ها را افزایش می دهد. این می تواند عمر آن ها را تقریباً 40٪ بیشتر کند و باعث می شود بازیکنان قبل از نیاز به تعمیر یا شکست کامل، آن ها را برای یک دوره زمانی بلندتر استفاده کنند. Unbreaking III برای هر آیتم با مقاومت مفید است، اما به ویژه برای بوت ها که در مقایسه با قطعات دیگر سلاح های حفاظت شخصی، مقاومت پایین تر دارند، بسیار سودآور است.

بهترین اینچنت های لگینز ماینکرافت

بهترین اینچنت های بوت ماینکرافت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا