اخبار بازیمقالات بازی

دانلود ماینکرفت 1.21 بدراک ادیشن

نقد و بررسی ماینکرافت لایو 2023

رویداد ماینکرفت لایو به پایان رسید و توسعه دهندگان ماینکرافت اطلاعات بیشتری در مورد دانلود ماینکرفت 1.21 منتشر کردند. در این مقاله، ما به بررسی و بحث درباره این قابلیت‌ها می‌پردازیم.

تبلیغات

مانند سال گذشته، توسعه‌دهندگان ماینکرفت تنها بخشی از تغییرات مورد انتظار این آپدیت را به جامعه بازیکنان نمایش دادند. طبق اعلام آنها، جزئیات کامل قابلیت‌ها و ویژگی‌های این به‌روزرسانی به زودی منتشر خواهند شد. همچنین نام این آپدیت هنوز مشخص نشده و احتمالاً در اوایل سال 2024 معرفی خواهد شد.

تغییرات ماینکرفت 1.21

ما در اینجا تمام ویژگی هایی که قرار است به ماینکرافت 1.21 اضافه شوند را برای شما دسته‌بندی کرده‌ایم.

استراکچر جدید

ترایل چیمبر ماینکرافت
تصویر استراکچر ترایل چیمبر ماینکرافت
ترایل چیمبر ماینکرافت
تصویر استراکچر ترایل چیمبر ماینکرافت

استراکچرهای جدید با نام ترایل چیمبر از اتاق‌های پیچیده تشکیل شده‌اند که هر بار به صورت یک الگوی جدید ایجاد می‌شوند و از چهار چوب خاصی پیروی نمی‌کنند. در این استراکچرها، شما می‌توانید تعداد زیادی چیز مختلف را کشف کرده و با چالش‌های جدیدی مواجه شوید.

تبلیغات

بلاک های جدید

بلاک های جدید ماینکرافت
تصویر بلاک های جدید ماینکرافت

یک مجموعه جدید از بلاک‌های تزئینی با استفاده از بلاک مس معرفی شده است که شما می‌توانید این بلاک‌ها را به راحتی در ترایل چیمبر پیدا کنید.

لامپ های جدید

کاپر بالب ماینکرافت
تصویر کاپر بالب ماینکرافت

کاپر بالب نوعی بلاک لامپ جدید برای نورپردازی سازه های خود است که، جذابیت جدیدی را به بازیکنان ارائه می‌دهند! آنها وقتی اکسید می‌شوند، ممکن است به نظر کسل کننده و کم نور بیایند، اما با پاک کردن اکسیداسیون با تبر از روی آن، به راحتی می‌توانید اتاق را روشن کنید.

اسپاونر جدید

ترایل اسپاونر ماینکرافت
تصویر ترایل اسپاونر ماینکرافت

ترایل اسپاونر یک اسپاونر جدید به بازی افزوده شده است، که تعداد ماب‌ها را بر اساس تعداد بازیکنانی که در اتاق با شما مبارزه می‌کنند، ایجاد می‌کند. با شکست دادن این ماب‌ها، می‌توانید جوایز ارزشمندی را به دست آورید!

کرفتینگ جدید

کرفتر ماینکرافت
تصویر کرفتر ماینکرافت
کرفتر ماینکرافت
تصویر کرفتر ماینکرافت

کرفتر یک کرفتینگ تیبل خودکار در بازی است که از طریق استفاده از رداستون به شما امکان می‌دهد ماشین‌های ساخت خودکار را بسازید. این همان ویژگی‌ای است که قبلاً اشاره شده بود.

ماب جدید

بریز ماینکرافت
تصویر بریز ماینکرافت

بریز یک ماب هاستایل بازیگوش (اما خطرناک) است که می توانید در حین سفر در استراکچر ترایل چیمبر با آن روبرو شوید. او از حملاتی مانند Wind Charge و Wind Gust استفاده می کند که اتاقی را که شما در آن می جنگید تغییر می دهد. با شارژهای خود می تواند با برخی از بلاک‌ها تعامل داشته باشد.

ارمادیلو

ارمادیلو ماینکرافت
تصویر ارمادیلو ماینکرافت

ارمادیلو ماب جدیدی است که برنده ماب ووت 2023 شد، او پس از ترسیدن به حالت توپ در میاد و با استفاده از پوست ان میتوانید ارمور جدیدی برای گرگ های خود بسازید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا