مقالات بازی

نقد و بررسی ماب ووت 2023 ماینکرافت

هر سال، بازی محبوب ماینکرافت دو رویداد جذاب به نام های “ماب ووت” و “ماینکرافت لایو” را برگزار می‌کند. امسال نیز رویداد ماب ووت 2023 را به شما معرفی می‌کنیم و تمام جزئیات این رویداد فوق‌العاده را برای شما توضیح می‌دهیم. در ابتدا، بیایید با ماب‌های ماب ووت 2023 آشنا شویم.

تبلیغات

خرچنگ

خرچنگ ماینکرافت
تصویر ماب خرچنگ ماینکرافت

خرچنگ در بایوم جنگل‌های منگروو زندگی می‌کند و یک دست بزرگ دارد! این دست بزرگ تنها برای ایجاد تعامل با بازیکنان استفاده نمی‌شود. بلکه این دست بزرگ در واقعیت بسیار ویژه و کاربردی است. اگر یک بازیکن موفق به پیدا کردن یکی از این دست‌ها شود، می‌تواند از آن برای قرار دادن بلاک‌ها در فواصل دورتر هنگام ساخت و ساز استفاده کند.

ارمادیلو

ارمادیلو ماینکرافت
تصویر ماب ارمادیلو ماینکرافت

ارمادیلو ها در بایوم ساوانا زندگی می‌کنند. اگر یک ارمادیلو را بترسانید، به یک توپ مکعبی تبدیل می‌شود! ارمادیلو همچنین یک “پوست” از خود رها می‌کند که می‌توانید از آن برای ساخت ارمور گرگ استفاده کنید.

پنگوئن

پنگوئن ماینکرافت
تصویر ماب پنگوئن ماینکرافت

پنگوئن ها در سواحل سنگی زندگی میکنند پنگوئن ها در روی خشکی دست و پا چلفتی هستند اما درون آب تبدیل به یک شناگر قوی می‌شوند، پنگوئن ها به شما کمک می‌کنند که با قایق در دریا ها سریع تر حرکت کنید همانند دلفین.

تبلیغات

چگونه در ماب ووت رای بدهیم؟

نحوه رأی دادن به یک ماب در رویداد ماب ووت چگونه است؟ احتمالاً شما هم می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید به ماب مورد علاقه خود رأی دهید. جواب این سوال بسیار آسان است. شما از تاریخ ۱۳ اکتبر تا ۱۵ اکتبر فرصت دارید تا از وب‌سایت رسمی ماینکرافت یا از سرور رسمی ماینکرافت به ماب مورد علاقه خود رأی دهید. حتماً به یاد داشته باشید که برای رأی دادن در ماب ووت نیاز به داشتن یک حساب ایکس باکس ماینکرافت دارید. بدون این حساب نمی‌توانید وارد سرور ماینکرافت شده و رأی خود را ثبت کنید.

به کدام ماب رای بدهیم؟

درک می‌کنیم که هر فرد نظرات و علاقه‌های خود را دارد، و به شما نمی‌توانیم به طور مستقیم توصیه کنیم که به یک ماب خاص رأی دهید. به همین دلیل، ما سه ماب را انتخاب کرده و برای شما بررسی می‌کنیم تا به شما کمک کنیم تصمیم بهتری بگیرید.

بهترین ماب کاربردی

اگر به دنبال انتخاب ماب کاربردی مناسب در بازی هستید، باید بدانید که بین دو گزینه ارمادیلو و خرچنگ حق انتخاب خواهید داشت چرا که پنگوئن ها دقیقا همان عملکرد دلفین ها را خواهند داشت.

گیمارنو معتقد است که ماب ارمادیلو نسبت به ماب خرچنگ دارای کاربرد بهتری است. به علت اینکه ارمادیلو در بایوم ساوانا، یک بایومی که مدت طولانی است به روز نشده، شروع به اسپاون می‌کند و با استفاده از پوست آن، می‌توانید ارمور جدیدی برای گرگ‌ها بسازید.

شاید ارمور داشتن گرگ از نظر شما بی کاربرد باشد، اما به آن فکر کنید که بایوم ساوانا نیاز به یک ماب جدید دارد و شما میتوانید با رای دادن به ارمادیلو ان را وارد بازی کنید.

باید توجه داشته باشید که از سال 2018 و پس از معرفی بایوم ووت 2018 که در نهایت بایوم تایگا به عنوان برنده اعلام شد، بایوم ساوانا هیچ بروزرسانی ای دریافت نکرده است. در سال 2018، در بایوم ووت برنامه ای برای به‌روزرسانی درختان و افزودن موریانه‌ها و شترمرغ‌ها به بایوم ساوانا وجود داشت. اما این به‌روزرسانی هنوز اجرا نشده است و بایوم ساوانا در وضعیت قدیمی خود باقی مانده است.

اما گیمارنو معتقد است که ماب خرچنگ کاربرد محدودتری نسبت به ارمادیلو دارد. این امر به دلیل قابلیتی است که دست خرچنگ دارد. با دست خرچنگ، شما فقط قادر به قرار دادن بلاک‌ها در فواصل دورتر هستید، و این قابلیت به اندازه کافی برای ابراز برتری خرچنگ نسبت به ارمادیلو کافی نیست. تصور کنید شما برای سازه خود نیاز به دست خرچنگ دارید و آن را تنها در بایوم دست نیافتنی منگروو میتوانید پیدا کنید، ایا به دنبال خرچنگ میروید و یا یک قدم جلو تر؟

همچنین، بایوم منگررو، مکانی است که خرچنگ‌ها در آن اسپاون می‌شوند، و ماینکرافت در طول به‌روزرسانی‌های گذشته به اندازه کافی این بایوم را به‌روزرسانی کرده است و ماب‌های جذابی در این مکان وجود دارد.

بهترین ماب جذاب

از نظر جذابیت اگر بخواهیم حساب کنیم، بین ماب پنگوئن و خرچنگ حق انتخاب داریم. چرا که ارمادیلو ها اصلا ظاهر جذاب و با مزه‌ای ندارند.

پنگوئن ها به صورت گروهی در بایوم یخی شروع به اسپاون خواهند کرد. پنگوئن ها ظاهر جذاب و دست و پا چلفتی ای دارند و میتوان آنها را به عنوان یک حیوان خانگی خوب دسته بندی کرد.

خرچنگ ها نیز نمیتوان گفت که جذابیت زیادی ندارند، چرا که خرچنگ ها را میتوان به عنوان یک ماب زیبا و جذاب دسته بندی کنیم. از نظر گیمارنو ولی، ما بین پنگوئن و خرچنگ، پنگوئن را انتخاب میکنیم.

این انتخاب ما به این دلیل است که همانطور که گفتیم بایوم منگررو نیاز به بروزرسانی ندارد. و اینکه پنگوئن ها سرعت قایق را افزایش میدهند، اشتباه نکنید ما گفتیم همان کار دلفین ها را انجام می‌دهد، اما یک تفاوت اساسی بین این دو قابلیت وجود دارد.

در قابلیت دلفین ها وقتی شما شروع به شنا کردن میکنید، دلفین ها سرعت شنا شما را افزایش می‌دهدند. این را می‌دانيد شنا کردن نیروی زیادی از شما می‌گیرد و باعث گرسنه شدن سریع شما می‌شود.

اما در قابلیت پنگوئن ها، آنها تنها قایق شما را هل می‌دهند و در نتیجه شما خیلی سریع گرسنه نمی‌شوید. و اینکه میتوان از این قابلیت در قایق های دارای چست استفاده کنید، تا سرعت جابه‌جایی ایتم هاتون را افزایش دهید.

نتیجه گیری

هر سه ماب را برای شما بررسی کردیم، این بررسی نتیجه همفکری و بحث تیم گیمارنو می‌باشید. ما تنها عقاید و افکار خودمان را با شما به اشتراک گذاشتیم و شما می‌توانید انتخاب کنید کدام ماب به بازی اضافه شود، پیشنهاد تیم ما بهترین گزینه ها ارمادیلو و پنگوئن است، که ما بین این دو ارمادیلو را انتخاب میکنیم.

نمایش بیشتر

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا