مقالات بازی

چه زمان ماب های ماب ووت 2023 ماینکرافت معرفی خواهند شد؟

ماب بعدی ماینکرافت کدام است؟

شرکت موجانگ به تازگی اعلام کرده است که رویداد سالانه خود را با نام ماینکرافت لایو و ماب ووت 2023 را برگزار خواهد کرد. این رویداد فرصت مناسبی برای جامعه بازیکنان علاقه‌مند به ماینکرافت است تا از آخرین تغییرات و به‌روزرسانی‌هایی که در سال گذشته در این بازی انجام شده است را مشاهده کنند و درباره آن بحث و گفتگو کنند.

تبلیغات

رویداد ماینکرافت لایو همچنین فرصتی مناسب است برای جشن گرفتن بازیکنان. در این رویداد، محتواهای جدیدی برای بازی ماینکرافت معرفی خواهند شد که به تازگی توسط تیم توسعه این بازی ساخته شده است. این محتواها شامل اضافه شدن بلاک‌های جدید، آیتم‌های جذاب و قابلیت‌های خارق‌العاده می‌شود که تجربه بازی را برای بازیکنان بهبود می‌بخشد.

همانند سال‌های گذشته، موجانگ تصمیم دارد یک رای‌گیری جامعه‌ای برای انتخاب ماب جدید ماینکرافت برگزار کند که در رویداد زنده امسال استفاده خواهد شد. این رای‌گیری به بازیکنان فرصت می‌دهد تا نظر خود را درباره محتواها و ویژگی‌هایی که در ماینکرافت لایو مورد بررسی قرار خواهند گرفت، بیان کنند و در تعیین سرنوشت بازی تاثیرگذار باشند.

در تریلر جدید ماینکرافت لایو، شرکت موجانگ با انتشار پیش نمایشی از رای جدید ماب، جامعه گیمرها را به هیجان فرو برده است. در این بخش، ما به شما تمامی جزئیات و اطلاعات لازم درباره ماب های قابل رای و رقابت سه موجود برای کسب رای، را آشکار خواهیم کرد. با ما همراه شوید تا در این مقاله گیمارنو، به شما توضیح دقیقی از این موضوع بدهیم.

تبلیغات

ماب ووت چیست؟

ماب ووت 2023
تصویر رویداد ماب ووت ماینکرافت

رویداد ماب ووت در ماینکرافت یک رویداد کوچک است که قبل از رویداد اصلی ماینکرافت لایو برگزار می‌شود و در این رویداد، بازیکنان می‌توانند به یک ماب خاص رای دهند تا در به‌روزرسانی بعدی به بازی اضافه شود. در ابتدا، موجانگ سه ماب‌ را با ویژگی‌های خودشان، ظاهر و اهداف متفاوت را معرفی می‌کند و سپس به کاربران اجازه می‌دهد تا به ماب مورد علاقه خود رای دهند.

با رویداد ماب ووت، بازیکنان فرصتی دارند تا نظر خود را در مورد اضافه شدن یک ماب جدید به بازی بیان کنند. این رویداد جذاب برای طرفداران ماینکرافت است و آن‌ها را به شرکت در فرآیند تصمیم‌گیری بازی سرگرم می‌کند. با این رویداد، موجانگ نشان می‌دهد که به نظرات و پیشنهادات بازیکنان اهمیت می‌دهد و سعی می‌کند با اضافه کردن ماب‌های جدید، تجربه بازی را برای آن‌ها بهبود بخشد.

در پایان، مابی که بیشترین آرا را از سوی کاربران دریافت کرده باشد، به عنوان برنده انتخاب شده و در آپدیت بعدی ماینکرافت به بازی اضافه خواهد شد. موجانگ از سال 2017 میزبان این نوع رویدادهای رای گیری بوده است و بیشتر آنها مربوط به ماب‌های بازی بوده است.

چه زمان ماب ها معرفی خواهند شد؟

ماب های کاندید ماب ووت 2022 ماینکرافت
تصویر ماب های کاندید ماب ووت 2022 ماینکرافت

با شنیدن خبر رای دادن ماینکرافت لایو و ماب جدید، بازیکنان به دنبال اطلاعاتی درباره ماب‌هایی که در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند، بودند. هرچند هنوز موجانگ نامزدها را اعلام نکرده است، اما یک راه تقریبی وجود دارد که به ما اجازه می‌دهد تا زمان معرفی ماب جدید را پیدا کنیم.

زمانی که به رویدادهای سال‌های گذشته نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که اکتبر و نوامبر تقریباً همیشه میزبان این رویدادها بوده‌اند. در واقع، رویداد سال 2022 در تاریخ 15 اکتبر برگزار شد و همین تاریخ در سال جاری به عنوان تاریخ برگزاری رویداد انتخاب شده است.

در آن زمان، شرکت موجانگ یک یا دو هفته قبل از رویداد شروع به اعلام نامزدهای ماب ووت کرد. برنده قبلی ماب ووت و همچنین اولین نامزد، اسنیفر، در تاریخ 4 اکتبر مشخص شد. بنابراین، قابل استدلال است که شرکت بازی سازی ممکن است در هفته اول اکتبر 2023 نامزد اول را معرفی کند.

ماب ووت 2023 چه زمان برگزار میشود؟

طبق گفته موجانگ، بازیکنان و طرفداران می‌توانند دو روز قبل از رویداد اصلی به ماب‌های مورد علاقه خود رأی دهند. در یک پست رسمی وبلاگ، اعلام شد که ماب ووت در ساعت 13:00 به وقت EDT در 13 اکتبر 2023 آغاز می شود و در ساعت 1:15 بعد از ظهر EDT در 15 اکتبر 2023 پایان می یابد.

برنده نیز در رویداد ماینکرافت لایو در تاریخ 23 مهر ماه ساعت 19:30 به وقت ایران اعلام خواهد شد.

منبع: sportskeeda

نمایش بیشتر

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا